Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abortusz után normális?...

Abortusz után normális? 12hetes baba elhalt. Ab. után 4nappal láz és erős görcsök tenyérnyi alvadt vér?

Figyelt kérdés
4hétre mensi 3napig erős vérzés 6hétre most alhasi éles fájdalom barna folyás normális?

2016. szept. 22. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nagyon nem. Sürgősen orvos!
2016. szept. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Esetleg valami gyulladás lehet?köszönöm hogy írtál.
2016. szept. 22. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Fertőzèstől vèrmèrgezèsig bármi lehet nagyon menj vissza s ultrahangot kèrj.:(
2016. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor holnap elmegyek.csak annyira nehéz lelkileg :(
2016. szept. 22. 20:15
 5/6 A kérdező kommentje:
Aki járt már így szívesen veszem a történetét.sajna a dokim csak hétfőn lesz.
2016. szept. 23. 20:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Még 2009-ben 11 hetes terhességem halt el, missed ab, műtét. Műtét utáni szövettani leleten kisebb eltérést találtak, méhlepény elfajulása, ennek az akkori orvosom nem tulajdonított különösebb jelentőséget. Menzeszem rendben megjött rá hat hétre, semmi különös. A második menzesz iszonyú görcsökkel, rettenetes erős, darabos vérzéssel érkezett. Felkerestem egy másik orvost, aki azt mondta, ez normális, de pl a szövettani leletet eszembe se jutott megmutatni, pedig nem ártott volna, ha látja. Egy évre rá, mikor újra babát vártam, ugyanez az orvos az összes addigi leletem bekérte, és elképedt, hogy a szövettani lelet láttán az előző miért nem kért szoros utánkövetést - az ugyanis rosszindulatú elváltozást mutatott. Utólag azt mondtuk, az erős menzesszel valószínűleg a szervezetem meggyógyította magát, de alakulhatott volna másképp is. Ne odázd el, lásson orvos, mert lehet, hogy "csak" egy gyulladás, ami a későbbiekben akár problémához vezethet, és az ördög sem alszik sosem.


Szorítok a továbbiakhoz!

2016. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!