Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem akar megjönni?

Miért nem akar megjönni?

Figyelt kérdés

Pontosan 57 napja voltam utoljára együtt a barátommal. Azóta volt már egyszer menstruációm, az e havinak pedig 4 napja kellett volna megjönnie. Csináltam terhességi tesztet, negatív lett... Azért 57 nap után úgy gondolom, hogy megbízható. Semmi erre utaló tünetem nincs és védekeztünk is természetesen.


Picit fájdogál az alhasam, néha... De ennyi. A fejemben viszont sajnos folyamatosan az van, hogy terhes vagyok.


Ha meg kimarad 1 hónap, akkor honnan tudjam, hogy nincs baj? Dokihoz ezért menjek?



2016. szept. 22. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne parazz ra Ennyire.egyszer mar megjott azota,vedekeztetek is .azert is keshet ha sokat idegeskedsz miatta.negy nap pedig nem nagy keses .ha meg mondjuk 1-1,5get múlva sem jon meg Menj orvoshoz igen ,de nemazert mert terhes lehetsz.bar ez függ a korodtol is.ha fiatal vagy meg akkor lehet hogy nem is állt be a menstruációs rendesen es kimaradhat ,többet késhet.
2016. szept. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!