Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is volt már, hogy...

Másnak is volt már, hogy szülés után az epidurális érzéstelenítés helye évek múlva is fájt esetenként?

Figyelt kérdés
Főleg akkor érzem valamiért amikor megjön a havi! Van, hogy kevésbé de van amikor nagyon fáj.

2016. szept. 24. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár nem szülés miatt, de volt epidurálus érzéstelenítésem. Rendszeresen érzem hogy fáj a helye.
2016. szept. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ket szulesem volt, egyik 6 es fel eve, masik masfel eve, mindekettonel kaptam epiduralt (bar masodiknal nem hatott...), de soha nem ereztem meg a helyet. Se kozvetlen utana, se kesobb.
2016. szept. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem császároztak annak idején, de soha nem fájt a helye, még közvetlenül utána sem, és később sem. Biztos, hogy azt érzed fájni, nem a gerincedet inkább?
2016. szept. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!