Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba kezelése SOS?

Hüvelygomba kezelése SOS?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdődött a viszketés, kicsit túrós váladék a hüvelyemnél. Elkezdtem Canestennel kenni, de mára sokkal rosszabb lett. Nem tudok aludni a viszketéstől, se ülni, se sétálni, mert megőrülök annyira viszket. Alig tudtam fürdeni, mert még a víz is csípett (pisilésnél szintúgy szétcsíp mindenem). Ma vettem Canesten Kombit, ma 3x kentem be, és beraktam egy tablettát is, de egyelőre semmi nem használ, és kezdek beleőrülni :( Szerdára van időpontom a nőgyógyászhoz, nem tudom, hogy addig hogy fogom kibírni... (Nem is emiatt kértem időpontot, hanem vizsgálat+rákszűrés, ehelyett közbejött ez...) Hamarabb sajnos nem tudok elmenni dokihoz. Mit javasoltok, mit lehet még használni, hogy legalább ez a kegyetlen viszketés enyhüljön? Volt már gombám, de sosem viszketett ennyire :(

2016. szept. 24. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy más készítmény - bár még a Canesten-nek lehetne "időt adni". Vegyél olyan intim törlő kendőt, ami tartalmaz tejsavat (Lactacyd, Nivea), és azzal töröld át, plusz hajtogass oda egy fél darabot, amit ott hagysz (tisztasági betét legyen,h ne nedvesedjen át a bugyi). Nekem ez segít a legtöbbet.
2016. szept. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!