Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? Nem értem,...

Ez normális? Nem értem, segítségre van szükségem.

Figyelt kérdés

Egy pár napja lefeküdtem a barátommal. S ő akkor mondta, hogy nem érezte a szűz hártyámat. Azóta azon gondolkozom, hogy miért nem?

Hozzá szeretném tenni, hogy meg senkihez se volt viszonyom. Mi lehetett a probléma?

Remélem tudtuk segíteni, mert sokat jelentene.

17l



2016. szept. 25. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy eleve gyenge volt, nem mindenkinek erős, vagy már átszakadt más miatt (tampon, sport, nőgyógyászati vizsgálat?). Ez nem jelent semmi abnormálisat, a szűzhártya állapota ugyanúgy egyéni, mint bármi más.
2016. szept. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szűzhártyát nem érezni, még akkor sem ha van és nehezebben tágul esetleg vérzik. Többnyire csak egy gyűrű a hüvelybemenet körül.

Plusz rugalmas holmi, egyedi alakkal, ha pedig sportolsz vagy alkalmanként játszottál már magaddal akkor korábban tágult.

2016. szept. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

5 éven keresztül erős sportoló voltam. Már 2éve használok tampont. Szóval ez nem olyan nagy probléma?


Nagyon megijedtem mikor mondta, hogy nem tudja elképzelni miért volt így..

2016. szept. 26. 18:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem probléma. Tök egyedi, hogy kinek hogyan "szakad át", mennyire érzi, vérzik-e, illetve simán benne van, hogy korábban már szétszakadt. Ettől ugyanúgy szűz voltál és teljesen egészséges vagy.
2016. szept. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom, hogy ilyen gyorsan valaszoltatok. Sikerult megnyugodnom. Koszonom megegyszer
2016. szept. 27. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!