Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy segitsegre lenne szuksege...

Nagy segitsegre lenne szuksegem Ma szexeltunkparommal vedekezes nelkul nagy volt a hev De mielott betette oralisan kenyeztettem Utana betette, elment megtorolte es ujra oralisan keny. Ezt 4x Lehetek terhes? Koszonom a normalis valaszadok valaszat!

Figyelt kérdés

2016. aug. 20. 02:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%

Attól hogy megtörli meg te polirozod neki a szerszámot attól még a vezetékébe marad sperma... Szóval igen lehet baj. Főleg ha izgatotság miatt az előnedvvel kifolyik xD

Hány éves lehetsz...

Én jó ideje (évek óta ) nem védekezek. Fogamzásgátló drága , híztam tőle, s a nemi vágyat lejebb csökkentette. A gumi idegesítő, nem az igazi, pár még ki is irritálhatja az embert, a párom utálta amit megértek.

Akárhányszor csináljuk mi oda figyelünk. Ha orálisnál elmegy, nem bánom, max akkor játszik velem kézzel.

Ha aktus alatt jön rá, mindig kiveszi s megoldjuk, de semmiképp se hüvelybe!

Kivéve: A "várva várt napokban", amikor nem kell azon agyalni, hogy becsúszik a gond.

Menszesz alatt, ha párod nem undorodik a női ügytől, pl kimosod magadat óvatossan, a sikosítót használatba lehet venni: Felviszed a szerszámjára s ha netán minimális vér is van nem lesz olyan neki.

Vagy ha undorodik: Akkor a havi utáni 2 napban nyugodtan szabadon lehet még, mert nem egyből érik újra a pocid.


Nézess majd terhességi tesztet, s ha netán van valami intézkedj ha nem kívánt a terhesség! Nem kell elcseszni az életeteket + a gyermekét.

Legközelebb óvatossan. Mi mindig várun elsülés után 24 órát.

(huszonéves nő vagyok)

2016. aug. 20. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%

Ha fiatal vagy szülők mellett, akkor se szabad tétovázni s filózni mekkora lebaszást kapsz!

Ne legyél buta, mint a legtöbb csaj, akik eltitkolják s késő már. (gyereknek nem kell gyerek!)

Nem mindegy milyen felelősséget kell vállalni:

1___ felvállalod hibádat, elfogadod a leszidást, de nem lesz gyerek.

2___ vállalod a gyereket s a vele járó felelősséget. (megnehezíted az életed)


Nem mindegy!

2016. aug. 20. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Igen, minden esélyed megvan, hogy terhes legyél. A legjobb, ha nem kockáztatsz, és elmész felíratni egy 72 órásat, mert hidd el, ha nem csinálsz semmit, és tényleg becsúszik a gyerek, azt már nem lehet ilyen egyszerűen megoldani. Legközelebb jobban figyeljetek.
2016. aug. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Andizsuzsi ***** válasza:
84%

"Utana betette, elment"


Igen.

2016. aug. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Egyik barátnőm úgy lett terhes, hogy szexeltek gumival elment a csávó, utánna levette a gumi és még "játszottak" egy kicsit, de mivel maradt sperma rajta, mert nem mosta meg alaposan teherbe esett ráadásul ikrekkel.
2016. aug. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Hogy kapcsolódik ide hogy oráloztál???? Betette, belédment... Igen lehetsz terhes. Söt! Meg is érdemelné az összes hozzád hasonló észlény, hogy az ilyen felelötlen viselkedésnek meglegyen a következménye!


Aki ennyire ostoba az frankón ne szexelen már égbe világba?!?!

2016. aug. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Istenkém,hogy szeretem,mikor a múlt éjszakát ilyen részletességgel részletezik,hogy azt is megtudom,hol,merre folyt a ge ci!

Berakta a pi nádba gumi nélkül a fszát?? Igen? Akkor lehetsz terhes, tök mindegy hányszor szoptad le,vagy verte a szádba!

2016. aug. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Hogy megnyugtassalak. En menszesz alatt sexeltem pont azert hogy nehogy terhes maradjak. 12 eves a lanyom. Azt hittem ez jo vedekezes lesz.
2016. aug. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

Bármikor lehet terhes egy nő, még ha 100%osan tudja, hogy mikor van ovuja.. bármikor lehet spontán, még havi alatt is túlélnek, ha akarnak.


Kérdező, igen, lehetsz terhes.

2016. aug. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

"Istenkém,hogy szeretem,mikor a múlt éjszakát ilyen részletességgel részletezik,hogy azt is megtudom,hol,merre folyt a ge ci!"



Hát ez kész :D



Amúgy ja,simán lehetsz,aztán gondolom majd mész abortuszra,és szidod az abortusz elleneseket,hogy milyen elvakult facok...

2016. aug. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!