Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Phartmatex hüvelytabletta...

Phartmatex hüvelytabletta használatakor fellépő nagyon kellemetlen csípő, égő érzés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Helyi fogmzásgátlóként alkalmaztam Pharmatex hüvelytablettát. A felhelyezés után szörnyen kellemetlen módon elkezdett égni a hüvelyem fala. Igazából annyira, hogy már sírtam. Szóval nagyon fájt. Úgy három-négy óra hosszat éreztem ezt. A kérdésem az lenne, hogy történt-e már ilyen valakivel és kiderült-e, mitől lehet ez??
2008. okt. 2. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is használtam egy darabig, de nekem is ugyanez volt, azért nem is használtam tovább,viszont van a pharmatexnek hüvelykúpja is,az mondjuk nem csíp,csak zsír szaga van.10 db van benne és 2000 ft.10 perc alatt elolvad.
2008. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Akkor azt hiszem, kipróbálom. (Inkább legyen zsírszaga;-), mint ez az érzés.)
2008. okt. 2. 20:04
 3/5 anonim válasza:

A használati utasításban szerepel, hogy fertőtlenítő hatása is van. Amikor csíp, akkor valószínűleg valamilyen fertőzés miatt teszi ezt. Az én orvosom ezt mondta.

Azóta is, ha érzem, hogy esetleg gombám lenne (sajnos, nagyon hajlamos vagyok rá), akkor felteszek egy tablettát, esetleg kettőt és helyre hoz.

2008. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Olvastam a tájékoztatóban, hogy okozhat ilyet, több helyen viszont azt olvastam, hogy allergiás reakció is lehet ez. Ezért nem tudtam, hogy merjem-e még egyszer kipróbálni. Köszi szépen.:-)
2008. okt. 7. 18:58
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is hajlamos vagyok minden ilyenre, úgyhogy biztos emiatt volt akkor. Majd a doki megmondja..:-))
2008. okt. 7. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!