Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 éves vagyok. Jövö héten...

17 éves vagyok. Jövö héten fogok szülni és ma reggel amikor felkeltem észre vettem hogy nagyon fáj a jobb mellem, de annyira hogy ha hozzá ért valami a szemem majdnem kiugrott. Délutánra meg egy hossuzukás kemény csomot éreztem. Mi ez?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Valószínűleg indul a tejtermelésed, és begyulladt a melled. Szokott folyni a melledből tej? Próbáld meg körkörös mozdulatokkal kimasszírozni a csomót, és kifejni a tejet.
2008. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%

17 évesen babát? nem sértésnek mondom de nem érezted magad fiatalnak egy babához?

te fogod nevelni?

bárki lepontozhat de nem szemrehányásnak és nem sértésnek szántam csak érdekel

2008. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Miért? Az sem jobb, ha valaki 40 évesen szül. Sőt.
2008. okt. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Most miért lettem lepontozva? Az ő gyereke legalább nagyobb eséllyel lesz egészséges, és még lesz ideje felnevelni is. Nem mondom, hogy nem korai, de még mindig jobb, mint későn szülni.
2008. okt. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

de ha későn szül legalább van élettapasztalata, jobb esetbe fix állása és mostanába már 40 évesen is egészséges babát lehet szülni.

viszont 17 évesen is fel lehet nevelni úgy hogy a babának jó sora legyen és előnye ha a gyerek 15 lesz te akkor is csak 32 szval tök trendi lesz veled mennie bárhova.

2008. okt. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen folyik minden mennyiségbe!
2008. okt. 3. 19:19
 7/11 A kérdező kommentje:
Én sem gondoltam volna hogy 17 évesen főállású anya leszek,de ez igy alakult és szerencsére megvan minden aminek meg kell lennie hogy válalhassak egy gyereket.De nem én leszek az elsö és az utolsó fiatal anya.
2008. okt. 3. 19:21
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
ez tuti de sok sikert és sok szép évet egészségben és szeretetben:D
2008. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

melegzuhany alá állj, és irányitsd rá a melledre a vizet,és ha tudod közben masszirozd a csomot,ha nem,akkor zuhany után,vagy tegyél rá,meleg törölközöt, és utána masszirozd! lázad nem lett? nem ám begyulladt..

szép és gyors szülést! és sok egészséget ,boldogságot !

2008. okt. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia!

Próbálj meg melegvízes törülközőt rátenni, meleg zuhanyt, alkalmazni. Masszírozni körkörös és "fejő" mozdulatokkal. Ha tudsz, vegyél be algopyrint. Én béres trinell pro-t szedek, bár azt mondják, ezt a terhesség utolsó pár hetében nem szabad alkalmazni. De nekem az orvosom azt mondta, ha nagyon fáj valami, vagy lázas vagyok, akkor bevehetem, mert csak a védelem miatt írják rá a papírra legtöbbször, hogy nem szabad. Nekem az első babámnál segített a kézi fejő is. Ha nem múlik, mindenképp fordulj orvoshoz, mert a szoptatással is bajok lehetnek.


Én közel 30 évesen szültem az első babámat. Ha tehettem volna, biztosan hamarabb teszem. Több esélyem lett volna felnevelni, kisebb lett volna köztünk a "szakadék". Az én gyermeteg lelkem könnyebben ráállt volna az övére, mint így. És én ötven éves leszek, amikor lesz egy 20 éves lányom. Anyukám 54 éves és a harmadik unokája fog érkezni.

Szerintem senkit sem szabad elítélni, ha korán szül. Azért, mert a mai világ mást hoz magával.

És nem a kor dönti el, hogy valaki mennyire jó anya lesz, vagy sem.

2008. okt. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!