Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet véres hüvelyi...

Mitől lehet véres hüvelyi folyásom?

Figyelt kérdés
Több mint egy hete minden nap véres folyásom van. Először azt hittem megjön a menstruációm, mert már itt lenne az ideje, de ennyi idő után szerintem ez már nem az, pláne hogy nagyon kis mennyiség. Olvastam interneten hogy gomba is okozhatja, ezért használtam canestent, de attól sem múlt el. Más tünetem nincs, nem szedek gyógyszert, terhes sem vagyok. Tudom hogy orvoshoz kell mennem de nem kaptam időpontot a hétre, sztkba pedig nem szeretnék menni. Csak kíváncsi vagyok járt e már valaki így. Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. szept. 26. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt okozhatja egy gyulladás a hüvelyben ami nem csak gombától lehet,hanem számtalan egyéb kórokozótól, de lehet méhszájsebed is. De jöhet akár a méhedből is ,ami szintén lehet gyulladástól,de akár komolyabb oka is lehet-Vizsgálat nélkül nem lehet megmondani sem az okát,sem azt,hogy honnan távozik az a kis vér.
2016. szept. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!