Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dagadt térd? Kérdésed túl...

Dagadt térd? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.

Figyelt kérdés
Szombat este egy csúnyát estem,és bedagadt a térdem. Nem tört el,nem reppent meg, gipszelni se kellett,csak azt mondta az orvos,hogy feküdjek és írt ki valamilyen krémet meg tablettát.Borogattam tegnap hideg vizzel,estére pedig szappanos kendővel, meg most furacilines vízzel,de félek,nem fog lemenni a duzzanat,mivel már ez a harmadik nap ugye.Mit tehetnék még,hogy lemenjen a duzzanat?

2016. szept. 26. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A Traumeel kenőcsöt próbáld ki rá, szinte csodát tesz.
2016. szept. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A duzzanat akkor szokott több esetben megmaradni ,ilyen kissebb fokù sérülés következtében , ha a beteg nem tartja be hogy pihentesse a végtagot. Komyan kell venni hogy ne erőltessen rá.

A harmadnapos duzzanatnál ,egy telefonhívást kellene megejteni az ellátò orvossal, ugyanis lehet hogy a fenállò gyulladás miatt ,egyéb gondok is jelentkeztek.

A jegeléssel vigyázni kell. Nem ajánlom, viszont fastum gél ,valamint gyulladáscsökkentő gyògyszer az ne maradjon el.

A megeröltetéssel vigyázzon nagyon. Sok gondot tud okozni.

2016. szept. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt mondta 30-ig pihentessem.Tegnap és ma egy párszor ENYHÉN ráálltam,hogy tudjam,mi a helyzet ezen a téren, de többet nem fogom. 3 napig mondta hogy hidegvizeljem,de nem merem, nehogy kihuljon a terd. Trogszevazént irt fel,nemtudom,ez jó? Van itthon fastum-gél, akkor fogom kenni azzal is.Szerintetek mikor fog elmúlni?
2016. szept. 26. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!