Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? (Kérdésed túl...

Ez normális? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mindig amikor megjön a menstruációm legtöbbször a melleim jeleznek hogy érzékenyen fájnak. Világ életemben így volt, ritkán volt hogy 2 héttel előtte, állt. 1-1,5 héttel előtte jelez így.

Szűz voltam eddig de 2 hónapja élek szexuális életet a barátommal, de előtte is meg most is folyton azon parázok hogy mi van ha terhes lettem?

Óvszert használunk, és a jelek szerint eddig nem szakadt ki, sőt nem is bennem megy el, de akkor is bennem van hogy mi van ha.. a múlt hónapban amikor elkezdtem szexelni már a hónap közepén fájt a mellem sokkal hamarabb mint a megszokott és azt is furcsálltam, de végül meg jött a menstruációm és a mell fájdalom el is múlt. De kicsit hipohonder vagyok és többször nyomogattam a mellem hogy tuti nem fáj e, meg mi van ha fog és ez valami terhes tünet meg tökre mindig erre gondoltam, és most hónap közepe van és megint elkezdett fájni tök érzékenyen a mellem, és kb 2 hét múlva kéne megjönnie.. meg nem tudom hogy ez attól kezdődött e hamarabb hogy bebeszéltem meg stresszelek de ez normális? Mert folyamatosan azon filózok hogy ez ne valami terhes tünet legyen..


18L


2015. nov. 16. 07:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A gond az, hogy szellemileg még nem vagy érett a szexuális életre
2015. nov. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A terhesség nem olyan egyszerű , mint a fimmeken hogy jaj kiszakadt az óvszer bla bla...meg kell lennie a petesejt érésnek , az kb. a 2 menzesz közötti idöszak fele..kell hozzá sok ivarsejt hogy a savas hüvely ph-n átjusson legalább az ah 1 stb....

Jól írták nem vagy kész a szexre.

2015. nov. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ui. Nekem mindig 2 héttel menzesz elött akar leszakadni a mellem menzesz alatt meg semmi.
2015. nov. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
ha ennyire aggodsz inkabb hasznalj fogamzasgatlo gyogyszert!
2015. nov. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!