Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Okozhat valami problémát a...

Okozhat valami problémát a gyakori egyemény utáni tabletta szedése?

Figyelt kérdés
Az érdekel h okozhat e valami gondot ha pl hetente beveszek egy esemény utáni tablettát, és h mennyire lehet ezt "védekezésre" használni?

2016. szept. 27. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Okozhat, ez nem cukorka, évente 1-2-nél többet nem kéne bevenni. Tényleg csak vészhelyzetben, ez nem védekezés, ez akkor kell ha a védekezés valami miatt kudarcot vallott.
2016. szept. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon remélem, hogy ennyi ésszel már meddő vagy tőle,és nem szaporodsz.
2016. szept. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose szedek tablettát, de azért engem is többször elért az infó, hogy ez brutális terhelés a hormonrendszernek, ezért is van balesetre, évi 1-2 alkalom bőven sok. Ha védekezni akarsz, arra a normál fogamzásgátló való.
2016. szept. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem lehet védekezésre használni, nem arra találták ki. Lórúgásnyi hormont tartalmaz, ami egyszer-egyszer használva is megborítja kicsit a szabályozást, rendszeresen szedve pedig hosszú időre szétcseszheti az egészet.
2016. szept. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
igen okozhat. és igen, túl fiatal vagy még a szexhez 16 évesen, de ahogy elnézem, te mindig túl fiatal leszel bármihez is.
2016. szept. 27. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én EGYSZER vettem be, lett egy 36 mm-es cysta a petefészkemen. Van még kérdés?
2016. szept. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha rendszeres nemi eletet elsz inkabb szedj fogamzasgatlotabletat.Megbizhato,annyit szexelsz amennyit jol esik.
2016. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!