Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygombára valami házi...

Hüvelygombára valami házi gyógymód?

Figyelt kérdés
Hüvelygombám van , tudtok valami házi gyógymódot rá ? Az orvosi nem hatott , mindent próbáltam már , nőgyógyásznál is voltam...
2016. szept. 27. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez mennyire jön ide, vagy mennyire segít, de nekem az ecet kiirtott a lábgombát, meg az ágyékomnál lévő gombás fertőzést (a krém nem segített). Ja és fiú vagyok. Azóta nem is tért vissza.
2016. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok , de azért köszönöm a választ
2016. szept. 27. 20:42
 3/8 anonim válasza:
Ha az orvos nem tud segíteni gyógyszerrel, akkor nem lehet hogy lelki eredetű a probléma forrása? Vagy más is áll a háttérben, és egy nagyobb volumenű vér és vizelet vizsgálat lenne szükséges.
2016. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezüstcolloid
2016. szept. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem az ezüstkolloid nem jött be egyéb gombára, úgyhogy nem tudom, erre hatásos lehet-e, nem vennék rá mérget.
2016. szept. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam hogy a natúr joghurt esetleg a kamilla tea segíthet , megèri megpróbálni?
2016. szept. 27. 22:27
 7/8 anonim válasza:
0%
Locsold vízzel, hogy még nagyobbra nőjön, és mire megnőtt, kiránthassad. Előbb a lyukadból, utána a konyhában.
2016. szept. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha tampont használsz, próbáld ki a probiotikus tampont, segíthet helyreállítani a dolgokat odalent.
2016. okt. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!