Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most menstruáció vagy mi...

Ez most menstruáció vagy mi lehet?

Figyelt kérdés
Augusztusban mikor menstruáltam első két nap rendesen jött, majd alig volt valami; illetve mielőtt elkezdődött volna, előtte 4 nappal pecsételtem. Most szeptemberben 14-19.éig volt, időben jött meg, de első nap volt, aztán két napig semmi, majd a maradék három nap egy kevés. Most 27.-én megint, és eddig úgy néz ki erős (több, mint a legutóbbi első napon). Nem tudom, ez számít-e, de a barátommal 15.-én és 20.-án voltunk együtt. Nem értem mi ez, miért van, eddig még sosem tapasztaltam hasonlót. Most menstruálnék? Ha igen, akkor a korábbi az mi lehetett?

2016. szept. 28. 00:32
 1/4 anonim válasza:
erre csak azt mondják hogy hormon zavar ! nálam is ez a probléma lépett fel de már régóta ! és erre szedtem 20 napig gyógyszert azóta minden a régi :D
2016. szept. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert ha most kezdődött az egész, akkor érthető, hogy össze-vissza jön meg. Pár év alatt beáll.
2016. szept. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem most kezdtem, 21 éves vagyok.
2016. szept. 28. 17:46
 4/4 A kérdező kommentje:

#1-es, megkérdezhetem, milyen gyógyszert kellett szedjél?


Illetve, azt kifelejtettem, hogy most szeptember 17.étől augmentint szedtem, mert mandulagyulladásom volt, és 26.án hétfőn hagytam abba..

Ez is bezavarna? Teljes pánikba vagyok

2016. szept. 28. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!