Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak én hordok minden nap...

Csak én hordok minden nap tisztasági betétet?

Figyelt kérdés

17 vagyok és már jó néhány év óta minden egyes nap tisztasági van rajtam. egyszerűen rosszul érzem magam nélküle, nem is bírnám ki egy napig sem.

lehet hogy nekem van túl sok fehérfolyásom, pedig nincs is "okom" rá, de valahogy mégis. főleg ha hirtelen felnevetek akkor mégtöbb. ha nincs tisztasági a bugyimban, akkor már egy rövid időn belül érzem hogy oh francba, már megint folyás volt, megnézem a bugyim, és tök átázott és rajta van a fehér dzsuva.

csak velem van ez így? vagy mások is hordanak minden nap tisztaságit?:/


2016. szept. 28. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
En is igy vagyok vele. Egy ciklusban csak par nap van, amikor nem kell. 17/l
2016. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak Te. én is és szerintem még sokan.
2016. szept. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem véletlenül találták ki a tisztasági betéteket. :)
2016. szept. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jah jó:D mert azt hittem hogy általában ezt csak akkor szokás hordani amikor már csak egy nagyon kicsi van a mensiből, csak pöttyökben van már
2016. szept. 28. 20:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanígy vagyok vele, már 6-7 éve biztos. Vannak jobb napok, valamikor meg rengeteg jön, de a jó hír, hogy erre van a tisztasági betét, és hozzá lehet szokni! :D


19/L

2016. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is, így szoktam meg, kényelmetlenül érzem magamat nélküle.
2016. szept. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, menstruáció vége után pár napig nem kell, de amúgy szinte mindig. Főleg azért mert reggel amikor elmegyek otthonról még nem tudom milyen nap lesz aznap és rohadtul utálom ha trutyiban ülök, szóval biztos ami biztos beteszem.
2016. szept. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is így szoktam, bár nem tudom mi lenne, ha volna pasim. nem ciki?
2016. szept. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki! Egyébként az a normális,ha a nőknek VAN "fehér folyásuk",mert az egészséges hüvely így végez "öntisztítást".
2016. szept. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%

Nekem is van fehérfolyásom, de annyira kevés, hogy nem használok tisztaságit. Engem zavarna, bár nincs is rá szükségem.

20L

2016. szept. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!