Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után pár nappal...

Menstruáció után pár nappal barna folyás. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Természetesen első körben szétnéztem a neten, és szinte mindenhol azt találtam, hogy közvetlen a menstruáció után jellemző ez a jelenség. Viszont nekem ezzel ellentétben miután elmúlik a vérzés, rá 3-4 nappal jelentkezik a barnázás menstruációs görcsök és enyhe szurkálást követően (azt még hozzátenném, hogy ez a 9. napom, tehát peteérés aligha lehet, mivel tablettát szedek, és mindig a 13-14. napon van peteérésem).

Nem ez az első eset, volt már olyan is, hogy élénk vörös vér jött, és nőgyógyásznál is jártam, nem igazán mondott rá semmit.

Arra lennék kíváncsi, hogy esetleg más is tapasztalt valami hasonlót?



2016. szept. 28. 21:10
 1/1 anonim válasza:
Úgyan ez a problémám van, de én nem szedek fogamzásgátlót. Jó lenne ,ha a kérdésre jönne válasz, két év után!!
2018. dec. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!