Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet égető érzés "ott...

Nonamegec kérdése:

Mitől lehet égető érzés "ott lent"?

Figyelt kérdés
Nem rég óta égető érzést érzek, kívül belül. Eleinte csak szex közben, viszont most már úgy is fáj mikor nem vagyunk úgy együtt. Nem hiszem hogy szexuális úton terjedő, mert a partnerem 2 éve ugyan az és eddig nem volt ilyen problémám. A fájdalom megjelenése előtt egy alkalommal volt úgy hogy fehér, kenőcs szerű nem igazán folyadékállagú cucc volt belül. Mióta van ez az égető érzés megint elő jött ez a "váladék" dolog.

2016. okt. 1. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Gombás fertőzés?


Nekem is volt hasonló, elmentem egy nőgyógyászhoz. Annyit kérdezett, mióta vannak tüneteim, és amikor kezdődtek, voltam e előtte termálfürdőben?


A melegvízben ücsörögve kaptam el egy fertőzést, nagyon büdi voltam ott lent, hiába tiszkálkodtam napi többször.


Menj orvoshoz. :)

2016. okt. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj orvshoz.Gomba vagy valami hasonló.Partneredet is kezelni kell!Akkor is ha neki nincsenek tünetei.
2016. okt. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de előfordulhat az is, hogy a párod megcsalt, összeszedte mástól a fertőzést és most átadta neked is.
2016. okt. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!