Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak én vagyok így a menstruác...

Csak én vagyok így a menstruációval?

Figyelt kérdés
Próbálom úgy nézni a dolgokat, hogy "de jó, legalább nagylány vagyok" meg ilyenek, de akkor is. :( kényelmetlen, kellemetlen, folyton attól rettegek a sulivan, hogy átázok-e. Tesi előtt az öltözés is kellemetlen. Tudom, hogy lányok vagyunk, de akkor is zavar. Legszívesebben egész nap a fürdőkádban ülnék. :( ti gogy vagytok vele?
2016. okt. 3. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is utáltam\utálom.Csak macera

28/n

2016. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én vagyok így vele!? :) elfelejtettem:14/l
2016. okt. 3. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szeretem, pedig volt már időm megszokni, már túl vagyok a 30-on.

De akkor is kellemetlen. Fájdalmas, sokszor olyan a munkám, hogy nem jutok gyakran wc közelébe. Szóval mindig nagy rákészülés és odafigyelés kell, ha megjön. Nem jó, hogy ehhez kell igazítani a napomat.

2016. okt. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen. :( mi multkor vidámparkba mentünk, 1hét mulva kelett volna megjönni, de pont az nap reggel jött meg. :( régebben nagyon szokott fájni a hasam, a gyógyszerek nem használtak. Kaptam egy amazonitot, azóta nem fáj soha. Legalább ez megoldódott :)
2016. okt. 3. 18:00
 5/8 anonim ***** válasza:
98%
Én is így vagyok vele, pedig 31 éves vagyok és kereken 20 éve menstruálok! Mivel nagyon erős a vérzésem, durván görcsölök és az első két napon hasmenésem van, ezért két munkahelyet veszítettem el az évek során. Ez miatt inkább saját vállalkozásba kezdtem és "azokon a napokon" nem dolgozom. ;) Szóval kihoztam belőle a lehető legjobbat, de számomra még így is átok a menstruáció, hiszen nem akarok gyereket, egy életen át vérzek a semmiért! Sajnos ez van. Gyakran kívánom, hogy bárcsak férfi lennék. Tudom, hogy sokan lepontoznak majd ez miatt, de legalább őszinte voltam és egy kicsit kipanaszkodtam magamat. :) Szép napot!
2016. okt. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én addig voltam így vele még betétet használtam. Mióta tamponra váltottam azóta nem bánom ha megvan. Nem zavar semmiben kivéve a szex :D

Nem fáj szinte soha semmim és nem nagyon van semmi előjele mint a mellfájás. Mondjuk fogamzásgátlót szedek de előtte sem voltak ilyen gondjaim. Betéttel soha nem tudtam semmit élvezni mert kényelmetlen volt. Mikor ülésből feláltam niagara zúdult ki belőlem. Tamponnal hálisten már ezt sem kell éreznem.

2016. okt. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, szerintem a többség túllép a "de jó nagylány vagyok" dolgon a 2. alkalom után:D Mondjuk én sose rajongtam érte, nem örültem neki különösebben amikor először megjött akkor se, nem is emlékszem rá pontosan hogy történt:D Amúgy a 3.naptól már rendben van, az első kettőt utálom igazán, akkor sok is van és irdatlanul fáj is, van hogy megy is a hasam vagy fáj a fejem mellé...amikor úszni jártam folyamatos rettegésben éltem hogy ugye nem a vízben jön meg, de suliban is féltem főleg tesin amikor mondjuk 25 percig háton fekve erősítettünk...:D Nem leányálom, de néha azért jól jön, meg amikor egy icipici esélye is van hogy terhes legyél akkor nagyon örülsz neki amikor megjön:D
2016. okt. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is utálom, de próbálok úgy hozzáállni, hogy ez azt jelenti, hogy odabent minden rendben van.
2016. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!