Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jött meg szeptemberben,...

Nem jött meg szeptemberben, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nem jott meg szeptemberben mitol lehet? Nem fekudtem le senkivel szoval ilyeneket ne irjatok h terhes vagyok! Na de mindig csak olyan volt h a tisztasagi beteten volt egy keveske (mondjuk ki) ver . Gyogyszert ritkan fogyasztok,akkor is apranaxot fej fjas ellen ill szept. Vege fele elkezdtem magneziumot szedni(szinten fejfajas ellen).

Valakinek barmi otlet ? Anyum orvos azt mondta h ez normalis(?) Mert h ugye meg fiatal vagyok. De 4eve mar meg van.

Elore is koszonom a normalis valaszokat!

15L



2016. okt. 4. 16:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Es hat felek kicsit es az se nyugtat meg h anyukam szerint normalis! Ez lemaradt
2016. okt. 4. 16:28
 2/4 anonim válasza:
Szerintem a fiatalságon kívül még sok tényező is közrejátszhat. Nem idegeskedtél sokat mostanában pl. a suli miatt? Fogyaztottál nagy mértékben C-vitamint (tartalmazó) italt, ételt? Mert ezek mind közrejátszhatnak. Nekem is volt már, hogy később jött meg napokkal, hetekkel.17L
2016. okt. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudok rola, h ettem/ittam barmifele olyan dolgot amiben sok volt a C vitamin es nem is idegeskedtem iskola miatt.. ill neha csak dolgozat elott. De ez kozrejatszhat?
2016. okt. 4. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bármi közrejátszhat. Nekem felnőtten volt, hogy kimaradt egy, előtte és utána meg folyamatosan rendszeres időközben jött. azóta se tudom, mi okozhatta, de semmi problémám nem volt belőle.

Nyugodj meg, a te korodban még simán lehetnek ilyen kimaradások, ha idegesíted magad miatta, az is hozzájárulhat, hogy még később jöjjön meg.

2016. okt. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!