Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhen kivüli terhesség nagyon...

Méhen kivüli terhesség nagyon fáj?

Figyelt kérdés

2016. okt. 6. 11:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik fajta.
2016. okt. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Amikor pl a petevezetekbe van
2016. okt. 6. 11:14
 3/17 anonim ***** válasza:
Gondolom ahogy növekszik egyre jobban...
2016. okt. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Voltál orvosnál? A méhen kívüli terhesség nagyon veszélyes!

Nekem csak görcsölt a hasam , de azonnal beküldött az orvosom a kórházba.

2016. okt. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Voltam egy két hete mert fájt nem talált semmit de még mindig fáj.... Ma megin megyek hozzá csak felek hogy estig nehogy késő legyen ha mégis az
2016. okt. 6. 11:22
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha megjött a menzeszed és ennek ellenére pozitív terhességi tesztet csinálsz, akkor van rá esély, hogy az, de akkor sem biztos. Legjobb ha elmész dokihoz, de ha voltál nemrég akkor már látta volna ultrahangon. Azért menj el, mert sok más oka lehet...
2016. okt. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mensesem is rendesen megjött... Sőt még a teszt is negatív... Szóval bízom benne hogy nem az
2016. okt. 6. 11:42
 8/17 anonim ***** válasza:
A teszt ket het utan mar pozi lenne sztem. Legalabbis nekem a mensim megjott akkor negativ volt a teszt,9nap verzes -egy nap eros gorcsokkel->4nap szunet->barnas folyas->eros gorcs. Itt fordult meg a fejemben a mehenkivuli igy teszt:+!Petevezetekben volt. Az hogy nagyon faj e.. hat ez viszonyitas kerdese!Nem volt kellemes,de bementem dolgozni konkretan...onnan doki ,onnan vissza melozni.
2016. okt. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm választ :)
2016. okt. 6. 13:31
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha a terhesség a petevezetőben van,akkor az elég hamar megreped ahogynő az embrió,mert nem tud megfelelően tágulni és ez nagyon nagy fájdalommal jár és az már közvetlen életveszélyt jelent. Egyébként csak kisebb görcsök szoktak jelentkezni.
2016. okt. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!