Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teszt negatív ultrahang nem...

Teszt negatív ultrahang nem mutat semmit, védekezés óvszerrel van de hasam fáj lehetek így méhen kívüli terhes?

Figyelt kérdés
Egyszer már lettem az igaz akkor gyógyszert szedtem.... Félek mert a hasam fáj... Lehet hogy csak a műtét helye??

2016. okt. 4. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha védekeztek, nem lehetsz terhes Műtött has sajnos fájhat.
2016. okt. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De már 5 hónap eltelt és még így is? :(
2016. okt. 5. 00:17
 3/8 Sansa Strak válasza:

Fájhat a műtét helye.De, ha az ultrahang negatív akkor ne aggódj már!!!Látták,volna ha van valami!

Viszont "szinte" bármilyen" védekezés mellett megesik, hogy teherbe esik az ember lánya.

Nem akarlak megijeszteni,de annyi mindentől fájhat is.

De momentán az én terhességem elején ugyan olyan menstruációs tüneteim voltak, mint amikor meg kell jönnie.Ez nem azt jelenti, hogy terhes vagy,hanem az hogy a havid bánt ....

2016. okt. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy hete múlt el a mensesem... Nehezen tudom elképzelni hogy terhes vagyok... Csak attól félek hogy mivan ha az ultrahag még nem mutatta ki egy hete... Ha túl korai úgy tudom nem látszik... De a teszt is negatív szóval talán nem.... Meg ráadásul védekeztunk is mindig... Lehet hogy tényleg a seb az idő miatt.... KitudjA
2016. okt. 5. 01:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Jogos az aggodalmad. Valóban nagyon kis terhességet nem látni még UH-val. Ha 1-2 héten belül nem szűnik meg a fájdalom,vagy erősödik akkor menj vissza. Viszont egy hasi műtét mindig "csinál"összenövéseket a hasban és van akinek élete végéig fájdogál időnként.
2016. okt. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem masfel eve volt a peteveztek eltavolitasom -szinten mehenkivuli miatt(ver is volt a hasuregben). Azota hol itt,hol ott faj,szur. Dokim szerint kis hasi osszenovesrket okozott a kifolyt ver. Minden eredmenyem jo.

Nem lehet,hogy lassan peteeresed lesz? Nekem mar elotte joval feszul a petefeszkem. A peteereskor pedig egy jo feloraig az egesz alhasam/holyagom minden feszit ,faj. Ovszer melett remeljuk nem csuszott be a baba. Petevezetek atjarhatosagid nem volt? Ha atjarhato megnyugidhatnal ,hogy nem fog beragadni a kovetkezo.

2016. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát ilyen átjarhatósag még nem volt még itt nem tartok meg egyenlőre babat sem szerettem volna.. Ez a méhen kívüli gyógyszer mellett jött létre..... Szóval... Talán ebből a szempontból a gumi biztonságosabb... Lehet hogy közép idő van..... Kb.....vagy lesz pár nap múlva... Nekem is mondták ezt hogy lehet össze nővések és ez miatt... Sokat fáj sajna műtét óta a hasam és azon az oldalon fáj csak mindig legjobban... Meg ott úgy feszül.. Puffadt....
2016. okt. 5. 19:43
 8/8 Sansa Strak válasza:

Tényleg lehet összenövés is.A kolléganőm is járt már így!Terhes nem lehetsz, még pedig azért nem,mert a teszt csak arra a bizonyos hormonra reagál, az akkor is jelen van, ha kis terhes vagy.Amúgy meg nem található meg a szervezetben!

Ne tűrj a fájdalomnak!Menj orvoshoz!

2016. okt. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!