Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jött még meg a...

Miért nem jött még meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

Az egész szeptemberi hónap kimaradt,29-én kellett volna megjönnie. Mindig rendre megjött,úgy két éve kezdett el késni... Azóta hol késik,hol megjön időben,hol meg előbb.

Terhes nem lehetek,védekeztünk minden alkalommal,erre mindig vigyázunk.

Mi lehet a probléma? Eddig csak 2-3-4 napokat késett,de most már több mint egy hete. :(

Kérlek segítsetek. 19/L



2016. okt. 7. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hormon gondjaid lehetnek. Látogass meg egy nőgyógyászt.
2016. okt. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden lehet. A nők felének sosem áll be egy pontos ciklusra a menstruációja, mielőtt gyógyszert szedtem nekem is 24-34 nap között bármi előfordulhatott. Nem voltak hormonproblémáim... de lehet a stressztől is, bár azt te tudod, hogy mostanában volt e bármi, ami miatt huzamosabb ideig idegeskedtél. Nekem szintén gyógyszer előtt pl vizsgaidőszakban sokszor ki is maradt.

Ettől függetlenül nincs kizárva a szervi probléma, ha esetleg van más tüneted is, vagy a következő hónapokban sem javul a helyzet, akkor érdemes kivizsgáltatni magad, de semmiképpen sem kell egyből arra gondolni, hogy probléma van.

2016. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Kedves második! Ami azt illeti,az első napon mindig iszonyatosan görcsölök,a falat tudnám kaparni,olyankor cataflam vagy nurofen más nem segít.

Most kezdtem az egyetemet,hirtelen sok lett minden,és elég ideges voltam,valószínűleg azért.

De kb egy fél órája jött meg,úgyhogy mostmár megnyugodtam. :)

2016. okt. 7. 13:20
 4/4 ramiiiii19 válasza:
sziasztok szeptember 8-án megjött 13-án el múlt de azota nem jött meg man ebben a hónapban nem jött meg ez mitől lehet???segitsetek létszi mert voltam orvosnal de nem latot terheséget s mán nem tudom hogy mitt higyek ugyanis aszt is halotam hogy lehet hogy olyan kicsi volt a terheségem hogy nem lehetet latni??kérlek segisetek!!
2016. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!