Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert csak alvadt ver jon?...

Miert csak alvadt ver jon? Bovebben lent! 13/L

Figyelt kérdés
Sziasztok. Augusztus 5.ota megvan a menstruaciom. Eddig mindig rendszeres volt,nem kesett max csak 2-3 napot. Azt tapasztaltam hogy a barna folt csak a menstruacios idoszakban jelenik meg de ver az sehol! Az elso utan az eddigiek olyanok voltak hogy barna folyasom volt,aztan a feher folyasban mindig latok nagyon de nagyon pici verpottyoket. Szerintetek ez normalis? Vagy a barna folyas az nem is alvadt ver?

2016. okt. 8. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Eloszor is ne haragudj rossz kategoriaba irtad igy nem biztos hogy annyi valaszt kapsz amennyit egyebkent kaphatnal. A masik oszinten gozom sincs mi lehet de szerintem jo volna egy nogyogyasszal beszelni.
2016. okt. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért mert kevés vizet tiszta folyadékot iszol . Ezen változtass és sok nyers termést is egyél . Semmi gond nincsen .
2016. okt. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a gyors valaszokat.. Uristeeen mar sirok annyira felek hogy valami bajom van :(( nem akarok elmenni nogyogyaszhoz!!
2016. okt. 8. 17:04
 4/9 anonim ***** válasza:

2 hónap alatt hogy lehet megállapítani, hogy rendszeres? Ez még csak 3 hónap. max 3 menstruáció. Ilyenkor az is lehet, hogy még nem is jött meg igazán.

Viszont inkább kérdezd meg anyukádat, ő biztos tudni fogja.

És a nőgyógyász meg nem akarat kérdése...

2016. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor megjott de meg nem elegge?
2016. okt. 8. 17:50
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy még nem is jött meg igazából. De mint írtam, mutasd mg anyukádnak. ő már tapasztaltabb ebben, mint én ;)
2016. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. Mutattam neki es azt mondta hogy ez enyhe verzes vagyis alvadt ver :3 koszi a valaszt
2016. okt. 8. 19:20
 8/9 anonim ***** válasza:
A barna folyás nem igazán alvadt vér és például én is tapasztalom menstruáció során, első és utolsó napokon, teljesen normális. Az alvadt vér darbakák is azok egyébként, meg az is, hogy kevés, kimarad, sok, akármi, ebben a korban ami nem nagyon extrém, az normális kategóriába sorolható. Van olyan barátnőm, akinek megjött egyszer, aztán fél évig nem, aztán rendesen menstruál azóta. :) Ne aggódj, nincs semmi bajod.
2016. okt. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2016. okt. 8. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!