Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki ajánlana egy megbízható...

Valaki ajánlana egy megbízható, jó nődokit? (Budapest, Ny-Magyarország)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretném ha írnátok olyan nőgyógyászokat, akik kifejezetten jól értenek nőgyógyászati betegségekhez (pl.: rossz citológia eredmény kiértékelése).

Ha esetleg tudtok olyat, akivel lehet telefonon/e-mailben is konzultálni,az nagyon szuper lenne. Sokat kellene utaznom, hogy feltegyek pár kérdést. Másod/Harmad/sokad véleményre lenne szükségem.


(Kérlek ne írjatok olyanokat, hogy miért nem kérdezem meg a saját dokim.. mert megtettem, de kíváncsi lennék más véleményére is mielőtt elfogadom amit mond.)


Köszi a segítségetek!



2016. okt. 8. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy állami kórházban mekkora az esélye, hogy fogadjanak, de pl a Margit kh-ban van egy doki, úgy hívják, hogy Lacza Tibor és ő profi nőgyógyászat-onkológia területen. Egyébként ott az egész gárda jó. Hívd fel őket, hogy van-e erre lehetőség, mert egyébként boldog-boldogtalan bemegy oda, még ha köze sincs a területi ellátási kötelezettséghez.
2016. okt. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

"olyan nőgyógyászokat, akik kifejezetten jól értenek nőgyógyászati betegségekhez"


Hogy jövünk mi ahhoz, hogy megítéljük, melyik nőgyógyász mennyire jól érti a dolgát?...

2016. okt. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló köszönöm!


Második, gratulálok :)

Ezt a hozzászólásodat igazán elfojthattad volna magadban.


Nem ítéletet várok hanem TAPASZTALATOT, illetve segítséget. Ha ezzel nem tudsz szolgálni, akkor inkább ne írj semmit.

2016. okt. 8. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Győrben Dr. Mika Péter Norbert. Engem Ő műtött méhdaganattal. Válaszol emailre.
2016. okt. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Én nagyon elégedett vagyok a nőgyógyászommal, 2013 óta járok hozzá, előtte egy doktornőhöz jártam aki nyugdíjba ment.

Dr. Hazay Máté budán a János Kórházban dolgozik, a rendelője a Margit krt-on van, de volt hogy az onkológiára (Kék golyó utca)mentem hozzá.

Engem a Jánosban ő műtött.

2017. aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!