Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék rendelni az amazonró...

Szeretnék rendelni az amazonról, de nem szállítanak Magyarországra, találatam egy idealer.hu című oldalt akik megveszik helyettem és elküldik nekem (természetesen én kifizetem nekik) mennyire bízhatok meg bennnük?

Figyelt kérdés

2015. nov. 20. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én gyanakszom egy picit, de ahogy néztem elég régóta működnek viszonylag pozitív visszhanggal... szerintem megér egy próbát.
2015. nov. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy nem szállítanak Magyarországra?

Lehet, hogy ez újabban így van, de tavaly nem egy ismerősöm rendelt náluk, és rendesen megkapták a könyveket és a CD-ket.

Persze, az is lehet, hogy ez nem mindenre vonatkozik.

Körülnéztél itt?


[link]

2015. nov. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szállítanak,ezt én is néztem,nem tudtam onnan rendelni.Sőt az Aliexpress se küldi ide a motyót,úgyhogy én azt csináltam,hogy külföldi ismerősnek szóltam aki megrendelte amit akartam,ő meg majd futárral elküldi nekem.Én nem próbálkoznék meg ilyen céggel amit említettél.
2015. nov. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
amit szeretnék rendelni, azt sajnos nem szállítják Magyarországra, egyébként Shield Tablet K1-ről van szó.
2015. nov. 20. 14:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Gearbest, Fasttech oldalon nézted?

Többféle szállítási formából is lehet választani.

2015. nov. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Shield tabletet még nem néztem ott, úgy tudom gearbesten inkább kínai cucok vannak Teclas, Onda... stb.

Nem vagyok jártas a külföldi rendelésben, részben ezért is választottam a kérdésben szereplő lehetőséget.

2015. nov. 22. 01:11
 7/7 Ferencur válasza:

Én már rendeltem velük és nem volt gond.


Lehet idén is velük hozatok majd be ezt-azt, ha összegyűlik rá a pénz.:-)

2016. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!