Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kancsalság elleni műtéthez...

Kancsalság elleni műtéthez melyik Magyarország legmegbízhatóbb szemorvosa?

Figyelt kérdés
Az orvosok túlnyomó részében nem bízom. Nagyon rossz személyes tapastalataim vannak az egészségügyen belül. Van egy enyhe szemtengelyferdülésem, amire azt mondják a többiek, hogy nem látszik. Engem azonban zavar, én látom. Esztétikai szempontból szeretném a lehető legtöbbet kihozni. Láttom, hogy bizonyos szervezeteknél 290 ezer forint egy ilyen műtét, amellett, hogy a tb támogatásával ezt ingyen is végrehajtják. Van igazságtartalma a teóriámnak, hogy a tb által támogatott műtét nem megbízható és elengedhetetlen, hogy egy privát orvosnak fizessek 290 ezer forintot? Köszönöm a válaszokat, fontos lenne.

2013. szept. 23. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül kell magánorvoshoz fordulni


Nekem is vannak nagyon rossz tapasztalataim a sima (nem magán) orvosoknál, de nem mind rossz, csak az a néhány

2013. szept. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én még a privát orvosoknál is rossz tapasztalatokat halmoztam fel. 4 éve egy sportsérülésből csak egyetlen magánorvos tudott "megmenteni", ami elég drága volt. Azelőtt jártam 10 orvosnál, fele tb-s, fele privát és kiderült, hogy mindannyian akkora hülyeséget mondtak, hogy akár hosszútávú súlyos egészségkárosodást is szenvedhettem volna. Köszönöm, hogy válaszoltál. Még nagyon örülnék, ha írnátok.
2013. szept. 23. 23:54
 3/5 anonim válasza:

Én is pont így vagyok, ha hiszed hanem. Csak az én szemtengelyferdülésem elég durva,persze mondanom sem kell,anyukám persze azt szajkózza,hogy nem látszik,nem is vagyok az. 14 éves koromba lettem az. De idegenektől közel sem ilyen kielégítő reakciókat kapok,kérdés nélkül (ezek után gondolhatod,mennyire nem látszik)

Engem most fognak október 10.-én megműteni Budapesten a Semmelweis klinikán,teljesen ingyenes tbs. Sosem műtötték még a szemem sehol,szóval azt nem tudom megmondani, hogy megbízhatatlanok lennének-e. De igazán kedvesek és segítőkészek. Azért hozzájuk mentem,mert ez volt az egyetlen kórház ahol megtudták állapítani mi bajom van még csecsemőként(kancsalságon kívül más bajom is van) és úgymond a gyermekkori orvosomhoz mentem.


19L

2013. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha meglesz a műtéted, megirnád a tapasztalataidat? Köszi, és sikeres műtétet!
2013. szept. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Persze és köszönöm!

19/L

2013. szept. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!