Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Afogamzásgátló menniy idő...

BlackDahlia kérdése:

Afogamzásgátló menniy idő alatt ürül ki a szervezetből? Konkrétan A tablettáról Bre váltva, mikortól figyeljem, hogy hogyan hat rám?

Figyelt kérdés

Evaluna 20 nevezetű gyötrelmet szedtem, de elég mély depresszióba zuhantam, ingerült vagyok, szédelgek, étvágyam nincs, szóval utánajártam, hogy okozhatja-e ez a f-s és igen. Másikat írtak fel, Lilia a neve. A doki aszonta' fejezzem be a megkezdett levéllel az evalunat, és kezdjem el egyből szünet nélkül a Liliat.

Ezzel a váltás-módszerrel honnan tudjam, hogy hat rám a másik tabletta? Mikortól érdemes figyelni önmagamat, hogy jobb e már az összhatás?


2016. okt. 9. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy hét kb, nekem mindig ennyi volt a váltásnál és már jöttek az új tabletta hatása.
2016. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neked is többet ki kellett próbálni, mire egy bevált?
2016. okt. 11. 17:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, 2fajta tabletta után most hüvelygyűrűm van ami bevált.
2016. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!