Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogamzásgátlót kiadják...

A fogamzásgátlót kiadják recept nélkül?

Figyelt kérdés
Faluban lakunk, ismernek, tudják mit szedek, és nem jár támogatás utána. Kiadják recept nélkül? Csak jövő hónapban érek oda a nőgyógyászhoz és ebben a hónapban kellene a gyógyszer.

2016. okt. 9. 15:59
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Ha a nődoki már korábban felírta akkor a leletek alapján a háziorvosod is felírhatja receptet és kiválthatod.

Hivatalosan nem adhatják ki.

2016. okt. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Hogyne, kiadják recept nélkül. Ugyanott vehetsz morfiumot, kodeint, stb.
2016. okt. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem andják ki. Viszont a receptet tényleg felírhatja más is, aki ismer téged pl. háziorvosnak mondod, hogy ezt szeded, de nincs időd elmenni a nődokihoz, szeritnem ki fogja írni
2016. okt. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A háziorvos nem fogja felírni, múltkor is vele írattam, elküldött vér meg vizelet vételre, oda se értem oda.
2016. okt. 9. 16:55
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy az Algopyrint meg a Cataflamot is kiadják vény nélkül...
2016. okt. 9. 16:57
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Nalunk akit jol ismernek es tudjak h regota szeded meg utolag beviszed a receptet, kiadjak
2016. okt. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Amúgy az Algopyrint meg a Cataflamot is kiadják vény nélkül..." és azok mióta fogamzásgátlók? Egyébként azokból se mindet. (cataflamból tudom, hogy az 50 mg-set nem adják ki)
2016. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk régen volt csak ilyen, hogy utólag lehetett bevinni receptet ha ismertek stb, de ma már annyira figyelik őket hogy nem teszik meg.
2016. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!