Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen menstruáció...

Rendszertelen menstruáció ellen természetes megoldások léteznek?

Figyelt kérdés

Egyre inkább kezd zavarni hogy sosem időben érkezik hanem általában késik van hogy akár 10 napot is. mivel nincs előjele nem szoktam görcsölni nincs folyásom ezért ilyenkor mindig napokig izgulhatok zsebemben a tamponnal vagy betéttel hogy mikor is jön meg.

A másik probléma vele hogy elég hosszan akár 7 napig is tarthat a vérzés. Nem tudom mennyire lehetséges ezt leredukálni akár 1-2 nappal is de már 5 nappal is boldog tudnék lenni.

Sajnos a legkisebb stressznek is nálam fizikai kivetülése van ilyen téren. Amikor a suli vagy egyéb magánéleti dolgok miatt kicsit jobban idegeskedek egyből kimarad akár 2 hónapra is. Aztáán mintha mi sem történt volna egyszer csak megjön ...gondolhatjátok ilyenkor 1 hónapig várom na majd ma talán ...de ilyen már viszonylag régen volt próbálok kiegyensúlyozottan élni.(persze vannak elkerülhetetlen feszültségek)

Mindenesetre a legnagyobb problémám hogy késve érkezik és elég hosszú erre valami természetes praktika létezik?

(18éves vagyok )



2016. okt. 9. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Cickafarkfu tea kura segithet
2016. okt. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Vörösbor.

Nyáron történt, hogy úgy terveztük a nyaralást, hogy pont jó legyen. Nyaralás előtt 2 héttel kellett volna lennie, sőt lehet 3 de nem volt semmi. Nálam is ez volt, hogy sok volt a stressz, aztán nyaralás közepén jött meg. Mivel fürdős helyen voltunk, utána néztem mitől múlna el hamar és kiderült, hogy a vörösbortól megindul én meg előtte való nap azt ittam... :D

Ja és nekem kb 6-7 napig tart, de sok bort ittam és futottam, sportoltam a nyaralás alatt és 3 nap alatt el is múlt :)

2016. okt. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Rozmaring tea kimondottan erre való
2017. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!