Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek jobb lenne ha...

Szerintetek jobb lenne ha átyzakítanám a szűzhártyám? Mit csináljak? Help

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és elég kicsi a lyuk a szűzhártyámon. Ez több okból is rossz.: kb 1 éve menstruálok, eddig betetet használtam, ma próbaltam a tampont(ob mini-t) és kb a kétharmadáig ment, utána nagyon fájt, ugy h hagytam. Pedig előbb utóbb muszáj lesz, mert táncolok es ugye ha erős a vérzés nem nagyon lehet máshogy megoldani :/ Meg ugye mivel betetet használok, van amikor kivit megalvad a vér, és összeáll. Ha nagyobb darab jön, az is fáj, érzem ahigy feszíti, rossz érzés :(. Gondoltam jobb lesz ha egyszer átyzakítanám es akkor többet nem fájna, de lehet hogy hulyeseg. Mit csináljak? Másnak is van ilyen problémája? Segítsetek, nagyin el vagyok keseredve:(

2016. okt. 12. 17:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
21%

Itt nagyon sokan nem jártak biosz órára!

Te jó ég, hogy lehet olyat írni, hogy azért nem tudja felhelyezni a tampont, mert szűk a lyuk a szűzhártyáján???

A szűzhártyán nincsen lyuk. Ezért van szűzhártyája azoknak a lányoknak, akik még nem élnek nemi életet. Ha lenne rajta lyuk, akkor nem lenne szűzhártyájuk. A szűzhártya az egy rugalmas és áteresztő hártya, így tud a vérzés is kiürülni, mert a szűzhártya átengedi, de nem azért, mert lyukas!

Attól, mert tampont használsz nem fog kiszakadni a szűzhártyád! Én olyat is hallottam már, hogy valakinek szülés közben szakadt ki.

Maximum a hüvelyed és a hüvelynyílásod lehet szűk - ami teljesen természetes, hiszen nem élsz nemi életet, tehát még senki nem tágította ki akár az ujjával, akár a péniszével.

Nem azért sikerült csak a 2/3-ig, mert a szűzhártya nem engedi tovább, hanem azért, mert nem vagy gyakorlott a felhelyezésben, és valószínűleg ebben segítséget sem kértél senkitől sem.

Az ilyeneket anyukáddal vagy egy védőnővel kellene megbeszélned, és nem ártana ha egy kis biosz órát is kérnél, hogy ne keverd a dolgokat, és ne élj téveszmékben.

A saját testünk működésével pont az ilyenek miatt nem árt tisztában lenni.

2016. okt. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó, pont te oktatsz ki embereket, mikor azt állítod hogy nincs a szűzhártyán lyuk? Szerinted átszublimál rajta a vér? Lehet te jártál biosz órára, de hogy végigaludtad az is tuti.


tessék, hogy valamit tanulj ma is:

[link]

2016. okt. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nyugtass meg hogy férfi vagy, vagy max 8 éves, afölött gáz, ha valaki ennyire nincs tisztában a saját testével...
2016. okt. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ha osszefuggne valamilyen modon is a szuzesseg es a tampon hasznalat, akkor az a hasznalati utmutatojaban minden bizonnyal fel lenne tuntetve. Pl. nem szuzek, szuzek igy hasznaljak,esetleg hasznalat elott szakitsatok at a szuzhartyat stb. :-D

Olyan butasagokat irkaltok szegeny kerdezo lanynak!

Kerdezz meg egy nogyogyaszt, hogy vilagositson fel!

2016. okt. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Fogj egy pasit és elintezi a szuzhartyadat.Ne félj,legfeljebb egy kicsit fog fájni.Utana viszont már nem lesz vele problémád.
2022. nov. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Te egy 6 éves kérdésre írogatsz választ 15-ös? XD
2022. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egyebként a kérdező mar nem tagja a gyakorinak, nem lehet neki üzenetet írni...
2022. nov. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj sikositval bekent közepes méretű uborkát betolni a huvelyedbe!Lehet,hogy fájni fog egy kicsit,de utána már nem lesz semmi baja!
2023. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem szép lassan,fokozatosan kitagithatod magadnak!Egyszer úgyis csak túl kell esni rajta!Jobb,ha magadnak csinálod,mintha egy férfi rántja fel a kemény,vastag peniszere!Az nagyon tud fájni!
2023. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!