Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állandóan puffadok. Mitől...

Állandóan puffadok. Mitől lehet ez? Már nagyon zavar.

Figyelt kérdés

Több helyen is voltam vizsgálaton. Tavaly voltam egy Voll-diagnosztián, ami kimutatta, hogy tejfehérje és szója allergiám van. Most meg voltam egy másikon ahol vért vettek, de ott meg azt mondták, hogy az emésztésem nem jó és ettől lehet az állandó puffadás. Teljesen zsírszegény diétát írtak elő nekem. Már komolyan nem tudom mit gondoljak. :( Már nagyon zavar ez az egész és szeretnék meggyógyulni. Tavaly tavasz óta van a problémám.

Érdemes lenne elmenni egy teljes kivizsgálásra? Gasztroenterológiàra menjek vagy máshova is jelentkezzek be?

27/n


2016. okt. 14. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A tejfehérje allergiából nem lehet meggyógyulni. A szóját nem tudom, de fogadnék rá, hogy abból sem. Azzal együtt kell élni. Ha nem tartod be a diétát, olyan tüneteid jönnek majd, amiről nem is álmodsz. Meg aztán mit nevezel te teljes kivizsgálásnak? Mert olyan nincsen. Gasztroenterológiára háziorvosi beutaló kell, de csak akkor fog adni, ha már rendelkezel ételallergia vizsgálat-eredményekkel, ami sajnos fizetős. A gasztroenterológus nem fog találgatni, hogy te mire lehetsz allergiás...
2016. okt. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A puffadás millió féle emésztőrendszeri probléma tünete lehet, a legártalmatlanabb dologtól kezdve súlyos betegségekig. Mindenképp gasztroenterológiai kivizsgálás javasolt!!!
2016. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!