Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Május 27-én volt egy térdszala...

Május 27-én volt egy térdszalag műtétem (el volt szakadva, és pótolni kellett), azóta sokat javult, de behajlítani még mindíg nem tudom, és ami zavar, hogy állandóan vizesedik, és dagadt. Mit lehet tenni? Üdözlettel egy 19 éves lány.

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 08:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Az orvost nem kérdezted? Csak van műtéti utókezelés, vagy legalábbis rendszeres kontroll. nekem is volt térdszalag szakadásom, és utána hónapokig jártam vissza a kórházba a dokimhoz. Mindent meg tudtam tőle kérdezni, és ha valami ilyen baj lett volna, szintén hozzá fordultam volna.


Hogy behajlítani még nem tudod, az gáz, én ennyi idővel utána már kis túlzással szaladtam :( Szóval menj vissza a dokihoz, mert nem jól gyógyult az a szalag.

2010. aug. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!