Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vörösödök el állandóan?

Mitől vörösödök el állandóan?

Figyelt kérdés

Az hagyján, hogy kellemetlen helyzetekben, vagy amikor mindenki rám figyel, de sokszor akkor is, ha egy hozzám közel álló személyhez beszélek teljesen átlagos témáról, és mégis elvörösödik az arcom. Szerintem ez már nem normális. Nem lehet, hogy valami gond van a vérkeringésemmel/szívemmel? Azt vettem észre, hogy mikor jön a vörösödés, egy nagyot lódul a szívem, mintha a normál ütemből kijönne. Ez normális? Egyébként elég világos bőröm van, így nagyon feltűnő a vörösség. Lehet ez attól, hogy mondjuk túl magas/alacsony a vérnyomásom? Vagy keringési probléma? Mert a legtöbbször, mikor vörösödöm, nem is érzem magam zavarban, így nem gondolom, hogy pszichikai oka lenne. Kérlek, segítsetek!

20/L



2015. márc. 6. 12:51
 1/2 peter0108 válasza:

Szia, nekem lenne egy tippem de ha nem jó akkor az idő múlásával majd nem fogsz vörösödni.


1.Lassítsd a légzésed: mély levegő, majd lassan ki.


2.Plussz pl. 3 ujjadat (elég az egyik kezeden) szorítsd össze.


Ezt ha előtte gyakorolod, akkor később automatikusan megnyugszol "éles" helyzetben.

2015. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszod! Az ujjaimat hogy szorítsam össze? Ökölbe?
2015. márc. 6. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!