Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tudnek meg csinalni?

Doresz9 kérdése:

Mit tudnek meg csinalni?

Figyelt kérdés
Kb 2 eve hullik a hajam mindehol de legfokeppen fejteton es hatul. Mar voltam fogaszaton borgyogyaszaton hasi UH-n endokrinologusnal vervetelen hajvizsgalatra is jartam de idovel mar nem hittem annak amit ott mondtak kulonbozo hajszeszeket es samponokat hasznaltam es nem tudom mitol lehet. Van egy fel cm-es cisztam de nem hiszem hogy attol lenne valamint nagyon zsirosodik a hajam. Kerem akinek volt hasonloja irjon mert nagyon el vagyok mar keseredve.

2016. okt. 14. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hol van az a cysta? És mit tartalmaz? Ha bakteriális eredetű és gennyet,kórokozókat tartalmaz ,akkor az egy állandó gyulladást tart fenn a szervezetben,amitől hullhat a haj.
2016. okt. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mellben és levegot tartalmaz
2016. okt. 14. 22:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor valóban nem. Próbáltál már olyan készítményeket szedni,mint a Revalid, Hairclinic?
2016. okt. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hormonális gond lesz, ha főleg fejtetőn hullik + zsírosodik. Ez lehet helyi (fejbőrt érintő) probléma, amikor nem lehet vérvétel útján kimutatni hormonális eltérést, csak genetikailag vagy valamilyen más ok miatt érzékenyebb vagy a normális férfihormon szintekre. A másik, hogy valós hormonális egyensúlytalanságod van. Nézess tesztoszteron, DHEA-S, androsztendion szinteket + női hormonokat + pajzsmirigy hormonokat endokrinológussal. Van, hogy a tesztoszteron normális (határértéken belüli), de a másik kettőben eltérések lehetnek.

Nekem is 2 éve hullik magas férfihormon szintek miatt, és június óta erre a kezelésre járok:

[link]

még nem állt meg a hajhullás, de jelentősen csökkent a kihullott hajak mennyisége. Ez a kezelés pont ezt a fajta hajhullást célozza.

2016. okt. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Revalidot meg Hairclinicet is azedtem meg jelenleg is szedem. Hormora en is gondoltam de ha az se jon be mar tenyleg nem tudom mit csinaljak
2016. okt. 16. 14:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, a hormon kb. a leggyakoribb oka a hajhullásnak, sajnos. :/ Még akkor is, ha nem kimutatható vérvételen, mint ahogy azt az előbbiekben írtam.
2016. okt. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!