Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja ezeket a tüneteket?

Mi okozhatja ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés
1 év után újra élek rendszeres szexuális életet.Azt hittem teherbe estem, olyan tüneteim voltak,de pár nap késéssel meg jött.Görcsöltem és véreztem, mint általában,és a vérzéseim is normális volt, 5-6 napig tartott.Előtte vettem terhességi tesztet is, negatív lett.De nagyon fájnak a mellbimbóim és érzékenyek mióta elmúlt...Ennek lassan már egy hete,és nem akar elmúlni a mellfájdalom.A terhességet ki lehet zárni 100%-ig?Vagy teszteljek újra?Mi más miatt fájhat még a mellem,peteérés menstruáció után 2 héttel van,és nem fájhatna emiatt szerintem a mellem napokig... Lehetek terhes úgy hogy meg jött normálisan?

2016. okt. 15. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz bizony! Sok terhesség indul úgy,hogy az alső hónapokban még menstruál az ember,de van olyan is (bár nagyon ritka),hogy akár 9 hónapig is.
2016. okt. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
* első (hónapokban)
2016. okt. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De negatívat teszteltem mikor már meg kellett volna jönnie csak késett .... Csináltam kb 6 tesztet az összes negatív lett ,aztán meg jött rendesen... Fel vagyok fázva sajnos,sok gyógyszert szedtem mostanában ,egyébként más terhességre utaló jel nincs,sűrű vizelési ingerem pedig a felfázás miatt van. Biztosan nincs más magyarázat arra miért fájnak a melleim?Holnap tesztelek mindenképp...
2016. okt. 15. 15:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok mindentől fájhat a mell(pl. gyulladás,de ha mindkettő fáj az hormonális okra vezethető visza. Ez nem feltétlenül terhesség,hiszen így fájhat menses előtt is. De benne van a pakliban az is a vérzés ellenére.
2016. okt. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hormonális oka van a mellfájdalomnak. Van aki hajlamos rá. Nem minden hónapban fáj egyfolytában. Úgy látszik most erősebben dolgoznak a hormonjaid, hogy kapcsolatban vagy.
2016. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!