Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájó érzés a vaginámban, baci...

Fájó érzés a vaginámban, baci vagy csak kidörzsöltség?

Figyelt kérdés
A barátomnál voltam 2 napig, volt hogy durvábbak voltunk..még náluk kezdett először a pisilés fájni, akkor gyanakodtam felfázásra de nem kellett gyakran vizelni, sőt az érzés egyre kellemetlenebb lett.Kisebb sebek is vannak rajta és nagyon fáj..csiklóm is érintésre érzékeny..folyásom is van, de ezt gondoltam a rendszer védekezésnek.Fogalmam sincs..ötletek? Fertőzés vagy csak dörzsölődés? mit tehetek?

2016. okt. 17. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Is-is.

Egyrészt a sok szex és dörzsölés jó sok bacit fel tud tuszkolni a húgycsövedbe, és gyulladást okozhat. Ha fáj pisiléskor, akkor erre is esélyes vagy.

Másrészt a hámsérüléseken minden vidáman szaporodik, a gombáktól a bacikig, amik addig nem okoztak gondot az egészséges hüvelyben. A folyást ennek köszönheted inkább.


Egyelőre ne piszkálj ott semmit, amíg sebes, és a nőgyógyász is be fog ájulni, ha meglátja. Ha ezek elmúltak, akkor viszont ugorj be hozzá egy kenetvételre, hogy fel tudjon írni valamit.

Házi kencéket, recept nélkül kapható kúpokat ki se próbáld, csak még jobban felmarja a hüvelyedet, komolyabb (tartós) nyálkahártya sérülés lesz a vége.

2016. okt. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Neogranormon?
2016. okt. 17. 14:45
 3/5 A kérdező kommentje:
azért fáj pisiléskor mert a csiklóm környékén is fel van marva a hámréteg:/ szóval most nem a húgycső a hibás
2016. okt. 17. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy lehet így szeretkezni?
2016. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Herpesz....

Valószínűleg orálisan kaptam el

2016. okt. 18. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!