Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tényészik ki a...

Miért nem tényészik ki a kenetemből semmi ha ilyen erős panaszaim vannak?

Figyelt kérdés
Állandóan negatív a tenyésztés annyi van csak hogy direkt kenetben normálisnál kevesebb számú Lactobacilus. Mellette meg ég csíp szúr és viszket mint az állat...a doki szerint brutális mennyiségű folyasom van pedig szerintem pont most alig van de ő sem érti miért negativ. Nem igazán tud velem mit kezdeni így. .a viszketes milyen kórokozóra utalhat még a gombán kívül??
2016. okt. 19. 06:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tud valaki esetleg olyan laboratóriumot ahol térítés elleneben megvizsgálják a mintát?
2016. okt. 19. 06:46
 2/11 anonim ***** válasza:
Centrumlab,wessling, hu ujbudan ia van egy... Még melóra is jelentkeztem oda... De nem jut eszembe a neve... 2 neve van..
2016. okt. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék bőrgyógyászatra. Nem biztos,hogy fertőzés okozza a panaszaidat. Lehet akár allergiás eredetű is. Pl. a az alsóneműd anyagára,a mosószerre,a tisztálkodó szereidre,sőt az alsónemű színére is.
2016. okt. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A nemibeteg gondozót tudnám javasolni. Ott több mindent meg tudnak nézni mint nőgyógyászaton.

Esetleg próbálj ki egy ph helyreállító kúrát.

2016. okt. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is az STD-centrumot tudom ajánlani, ott bőrgyógyászatilag is néznek, és ha ők nem is találnak semmit, továbbküldenek egy általános bőrgyógyászhoz. Ekcéma, pikkelysömör, autoimmun betegségek, allergia is okozhat ilyen tüneteket.
2016. okt. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idő telt el a gyógyszerszedés befejezése és a mintavétel között? Ugyanis ha nem telt el legalább két hét közötte, akkor a kenet hamis eredményt produkálhat.
2016. okt. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gyógyszert csak gombára szedtem kb egy héttel a mintavétel de nem vettem észre hogy bármit is ért volna viszont ezüst kolloidot ittam pár nappal előtte is. Gondoltam rá én is, hogy esetleg amiatt lett negativ de nem gondolnám mert ha pusztitott volna valamit akkor a tüneteimnek is csökkenniük kellett volna azt pedig egyáltalán nem vettem észre plusz máskor is negativ volt a tenyesztés pedig akkor semmit nem használtam.
2016. okt. 22. 02:14
 8/11 A kérdező kommentje:

Jó ötleteket adtatok, köszönöm szépen a tanácsokat! Sajnos szerintem az az allergia kilőve mert elég regota vannak kétoldali alhasi fájdalmaim is úgy érze mintha az egész "berendezés" be lenne gyulladva de a nőgyógyaszok folyton elhajtanak, mondván, hogy a tapintási leletem és a laborok alapján nincs kismedencei gyulladásom. Az UH-n sem láttak semmit. IBS-em van ami colonoscopia során derült ki már azt is

megcsináltattam miután azt mondták bél eredtuek a fájdalmaim de úgy tűnik mégsem

2016. okt. 22. 02:23
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha felszálló őzés, csak nem értem miért nem mutatja ki soha semmilyen tenyésztés :( Nagyon el vagyok keseredve mert félek hogy meddőség lesz a vége ha nem sikerül kikezelni ezt a gyulladást mert nem talaljuk a kórokozót
2016. okt. 22. 02:31
 10/11 A kérdező kommentje:
*Ha felszálló gyulladás van valószínű fertőzés okozza a tüneteimet. Még szűz voltam amikor ezek a panaszok kezdődtek. Akkoriban a candida szokott kijönni de már az se. Próbáltam sok mindent de eddig semmi nem segitett. Figyelek a mosoporra öblítőre, tisztálkodási szerekre is hátha allergia is szerepet játszik de a hasi panaszok ellene szólnak nem? STD labor jó ötlet ott korábban legalább a candida kitenyeszett megprobalom ujra hátha.
2016. okt. 22. 02:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!