Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az, ha 37 napos...

Normális az, ha 37 napos ciklusom van vagy forduljak orvoshoz? Nem szedtem soha semmiféle fogamzásgátlót, és 12éves korom óta ilyen rendszertelen. Próbalták szabályozni vitaminokkal, de nem jött össze.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 26. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:

érdemes megvizsgáltatni. lehet, hogy nincs peteérésed, na de nem akarok egyből vészmadár lenni, lehet, hogy semmi baj, de egy vizsgálatot megér.

ha majd babát szeretnél fontos, hogy rendben legyen a ciklusod.

2010. ápr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha 37 napos ugyan, de rendszeresen annyi, akkor nincs gond.


Akkor kell orvoshoz fordulni, ha egyszer 37, máskor 25, utána meg 33 napos. Akkor sem biztos, hogy baj van, csak ezt meg kell nézetni, lehet hogy fogigátlóval, lehet hogy más alacsony hormontartalmú tablettával, de beállítják rendszeresre.

2010. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vitaminokkal??????? amúgy hány éves vagy?
2010. ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok, és igen, vitaminokkal. A nőgyógyász irta fel!
2010. ápr. 26. 18:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Én premens tabit kaptam a rendszertelen ciklusomra. Hát nem segített. Amúgy nekem úgy volt, hogy 35 nap, aztán 12, aztán 22, de általában 35. Fogigátló bejött, rendberakott :)
2010. ápr. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!