Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez így elég biztonságos?

Ez így elég biztonságos?

Figyelt kérdés
Szerintetek ha ugy oldjuk meg a barátommal a vèdekezést, hogy óvszerrel csináljuk és mielőtt elmenne, kiveszi és az óvszerben megy el, ez így elég biztonságos? Tudom, ott a kockázata hogy elszakadhat, de mindig megnézzük.Egy kicsit aggódó típus vagyok. 17/L
2016. okt. 22. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Az óvszer, ha előírásszerűen használják, akkor sem szakad el, ha nem veszi ki, mielőtt elmenne. Ezért találták ki.

Hosszú évek tapasztalata alapján mondhatom, hogy még soha egyetlen egy sem szakadt ki és nem lettem óvszer mellett terhes, pedig simán végigcsináljuk vele.

2016. okt. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor minden rendben ugye? Felesleges bármin is aggódnom?
2016. okt. 22. 16:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, felesleges. Ha megfelelően használjátok, akkor nem szakad ki.
2016. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyjából 250 db Lifestyle nevű gumit használtunk el barátommal, mielőtt gyógyszerre váltottunk. Egyszer sem vette ki elélvezés előtt, és elég sokszor csináltuk vadul. Sose volt gond. Ne parázz. Ha rendesen használjátok, nem szakad el.

20N

21F

2016. okt. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!