Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimaradt szem fogamzásgátló,...

Kimaradt szem fogamzásgátló, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Egy éve szedek kb.fogamzásgátlót(Yasminelle). Sosem hagytam ki szemet, de most kedden kihagytam és szerdán pótoltam(a szerdaival együtt vettem be). Keddenként kell elkezdenem mindig szedni, és azt írta a betegtájékoztató, hogy ha a 2.héten marad ki(nekem ugye a 2.hét 1.napján, kedden maradt ki)akkor nem szükséges kiegészítő védekezés. Így együtt voltam a párommal, ebben a hónapban ezelőtt nem is voltunk együtt(csak az előző menzeszem előtt), és most megszakítással is "védekeztünk"(nem szoktunk, de most jobbnak láttuk így). Szóval a teherbeesés kockázata gondolom alacsony. Mit gondoltok?

Viszont múlt hónapban is és most is ovulációkor(tudom hogy fogamzásgátló mellett elvileg nincs, de az ovuláció időpontjában)barnás folyásom van. 1-2 napig max, és nagyon kevés(még tisztasági betét sem kell)de van. Mi lehet a gond ezzel? Múlt hónapban megvolt rendesen a hónap közepi barnázás ellenére is, és más furcsaságot nem tapasztaltam, de nem tudom ez mitől van. Valakinek hasonló? A kimaradt(2.hét, pótoltam)szemből pedig lehet gond?

23/L



2016. okt. 24. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugy jartal el, ahogy a betegtajekoztato irta, igy elvileg nem lehet gond.

Nem lehetsz terhes, foleg, hogy megszakitassal vedekeztetek! A hormonhaztartadod viszont felborulhat kicsit, nekem is ugyanez volt csak a 3. heten, en tovabbszedtem a gyogyszert is, nem hagytam szunetet, viszont azota mashogy jon meg a menszim.

Es hogy a hokozepi barnas folyasod mitol van, passz, az is biztosan a gyogyszertol, produkal neha a szervezet fura dolgokat gyogyszerszedes mellett is.

2016. okt. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lentebb esett a hormonszinted a kimaradt tabletta miatt, azert van a barnazas. Majd helyrejon, nincs semmi baj, csak maskor ne felejtsd el!
2016. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!