Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lyndinette 20 kérdés, vajon...

Lyndinette 20 kérdés, vajon mikortól vagyok védett ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Tehát egy hónapig menstruáltam, így nem tudom mikortól véd? A vérzés akkor megszűnt a 3.napon, most kezdem a második levelet. Vajon várjak még 2 hetet, vagy már nem kell alkalmazni kiegészítő fog.gátlást? Tudom, az orvost kellett volna megkérdezni, de elfelejettem és most szabin van. Köszönöm a válaszokat!

2016. okt. 25. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már egy levelet beszedtél és letelt a 7 gyógyszermentes nap is, akkor véd. Feltéve, ha közben nem fostál, hánytál.
2016. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A leírás a dobozban nem azért van benne, h kitöltse az üres helyet... De nem kötözködöm, nyilván így kényelmesebb volt megkérdezni, DE egy dolog a doki és a papír véleménye... Ez a 2. leveled. Valószínű már védve vagy, ugyanis sok doki szerint már az 1. tabletta után hat, emberfüggő, h ki mennyire bízik a bogyóban!
2016. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A leírásban konkrétan nem találtam erre vonatkozóan semmit, de lehet hogy figyelmetlen voltam az olvasásnál. Mivel én sem az első napon, sem az (akár) 5.napon kezdtem szedni a gyógyszert, ezért vannak/voltak kétségeim. Ugyanis összesen 38 napot véreztem. Először szedem a tablettát, de akkor holnap átolvasom a tájékoztatót még egyszer. Köszönöm!
2016. okt. 25. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!