Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candida gomba ellen mit tegyek?

Candida gomba ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megállapították kitenyésztéssel a candida gombát nálam. Már több nőgyógyászt is megjártam, de senki sem tudott megfelelően úgy kezelni, hogy teljesen, hoszabb távon kigyógyultam volna belőle. Már több mint 1 éve próbálkozom mindennel, de nem sikerül. Az orvosom hülyeségnek tartja a diétát, de akkor 2 havi gyógyszerszedés után miért nem gyógyulok meg? Mi tévő legyek? Tönkre tesz teljesen.
2016. okt. 27. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen candidát tenyésztettek ki, és milyen gyógyszereket kaptál rá? A pontos válaszhoz ezeket is tudni kellene.
2016. okt. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Candida albicans. Elso pár alkalommal a magán nőgyógyászom ezeket írta fel: Micogal 300mg hüvelykúp, Pimafucin krém, volt, hogy Gyno-Pevaryl 150 mg hüvelykúpot, volt Lactofeel hüvely gél is. Miután ezek nem használtak felírta a Dermic-et. 2 hónapon át heti 1 szem. Más orvos felírta a Gynazol 2% hüvelykémet. És szedtem a Klion-D hüvelytablattát is 10 napig 1 szemet. Talán ez volt a leghatásosabb, egy hétig teljesen tünetmentes voltam. Próbáltam a canesten kombit, illetve ajánlották a tejsavas hüvelyöblítést, de semmi változás nem történt.
2016. okt. 28. 09:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Gombakezelésnél a spórára is kell gondolni. Olyan gyógyszert felírt a nőgyógyász, ami nemcsak a gombát, hanem a gombaspórát is elpusztítja? (nem ismerem a felsorolt gyógyszereidet, ezért lehetséges, hogy valamelyikben a sporicid hatás is benne van).
2016. okt. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is mar több fajta gyógyszert kaptam, nekem nem hatott semmi, másfél évig szenvedtem tőle!!

Most utoljára Mycosyst gyógyszert kaptam, és a párom is!

Fél évig kell szednünk, 3 hetente. Es most mar lassan 1,5 hónapja tünetmentes vagyok!! Remelem sikerül kigyógyulnod!! :)

2016. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kedves Kérdező, candida gomba ellen mindenképp kell diétáznod. én is hasonló cipőben járok, mint te. Diéta nélkül szedhetsz akármilyen erős gyógyszert nem fog használni mivel a bélrendszeredben meg vannak telepedve teljesen. NEM szabad őket etetni! Nagyon kemény a diéta, de gyógyszerekkel együtt segíteni fog. Kitartást!
2016. nov. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bouncerfighter válasza:
36%

"A SZERVEZET AKKOR NEM MUKODIK JOL HA VALAMI HIANYZIK"


SZIA! FIGYELEM! 3 EVET VETT EL AZ ELETEMBOL ES MEGTALALTAM A MEGOLDAST!!!!

Meg a dietaval sem kell b*ziskodni annyira.

Na az a lenyeg hogy az egesznek az az alapja hogy a belflora megbomlik. Es ezt csak ugy tudod helyreallitani ha elkezded olni is a gombat. Erre a legkomolyabb dolog a B7 vitamin masneven BIOTIN. Olyan feher volt az utobbi evekben a nyelvem hogy rendesen szegyeltem. Aztan ratalaltam a BIOTINRA es ugy kepzeld el hogy bevettem es par orara ra elkezdett feloldodni a nyelvemen a feher reteg es le lehetett kaparni. VITAKING cegnek van egy 900 mcgos 100 dbos tablettaja azt vedd meg. 2000 ft korul van. Es abbol nyomj be napi 10 szemet legalabb szetosztva 2-3 alkalomra. Meg fogod latni hogy azonnal jobban fogod erezni magad tole. Az a gaz hogy a biotint a belflorad gyartja a beleidben es ha a sok szar kajatol amit megzabalsz kiirtodik a belflorad akkor elszaporodik a rettgett candida. De amugy igazabol ugy vagyok mar vele hogy ez a candida dolog nem feltetlen olyan gazos mint ahogy leirjak, en inkabb rossz emesztesnek mondanam. L KARNITIN aminosavat vehetsz meg hozza mert azzal dolgozik egyutt. Es a dietat meg greppfrutmagg*cit felejtsd el mert idopazarlas semmit nem er. Na es ha mar szeded egy par napja a biotint akkor kezdheted utana nyomatni a probiotikumokat, cinket!!!, tobbi asvanyi anyagot. HIGYJ NEKEM! MINDEN JOT!

2016. nov. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!