Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek mikor jött meg először?...

Nektek mikor jött meg először? Hogyan mondtátok el szüleiteknek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 31. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:

14 évesen.

Előtte borzasztó rosszul voltam. Elmentünk a háziorvoshoz, azt mondta szerinte ez az oka.

Szóval nem érte nagy meglepetés a szüleim. Suliból hazafele jött meg nekem először sajnos. Anya így látta mikor hazaértem. Gondolom elmondta apának később.

22L

2016. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

13 éves szülinapom után két nappal.

Elejében nem tudtam, hogy mondjam anyának, kiszolgáltam magam betéttel, a második nap vettem magamhoz bátorságot és négyszemközt mondtam hogy hát szerintem ez van... Nem tudom, elmondta-e apának, gondolom igen....

2016. okt. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13 évesen. Őszintén nem emlékszem. Az az emlék sincs meg hogy én hogy éreztem magam. Gondolom szóltam anyának hogy megjött. Nem volt semmi különös, mert arra emlékeznék:D
2016. nov. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kössz a gyors vàlszokat !
2016. nov. 1. 05:14
 5/9 anonim ***** válasza:

11 évesen,már évekkel előtte fel voltam világosítva.Pont elsétáltam a mamámhoz,elmentem pisilni nála és amikor még akartam törölni na láttam véres a papír.Gyorsan betettem wc papírt a bugyidba,kimentem szóltam magának hogy nincs véletlenül betétje,tisztaságija volt,azt betettem.Nem sokára anyu is megjött lementünk a boltba ott vettünk betétet.Utána simán magam vettem már betétet.


Semmi extra nem volt,tetmészetesnek vettem.M ég a csajok közül is furán hangzik menőnek számított mert már nem kislány voltál némileg nézve.A legtöbb csajjal is 11-12 évesen jött még,senki se drámázott rajta,meg szoktuk beszélni ki mit tud,kinél mi van.

2016. nov. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem 12.szulinapom után 1és fél hónappal,akkor volt az első csókom és korcsolyázás közben...😂de még jó,hogy gyenge volt aznap...

Anyukámnak nem mondtam el,csak megtalálta a véres betéteket a kukában ,és mivel neki akkor nem jött meg ezért csakis én lehettem😂

2016. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég nagy probléma ahogy látom gyakori kérdés a mai gyerekek körében. Az baj, ha egy gyereknek nem természetes, hogy szóljon azonnal az anyukájának, vagy az apukájának. Ez így lenne természetes.
2016. nov. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És is borzasztó rosszul voltam előtte, el is mentünk a kórházba azt hittük a vesémmel van baj olyan görcseim voltak. Persze semmit nem találtak a dokik, aztán meg is jött napokon belül. 12 voltam, előtte sose beszéltünk erről csak akkor emlitette anyám, amikor a kórházban kötöttünk ki. Szinte ennyi volt: "by the way, lehet nővé válsz. Gondoltam aha, jaaaa az always reklámok. Pl a legjobb barátnőmnek kb fél évvel előttem jött meg, felhivott hogy elujságolja hogy képzeld megjött nekem meg őszintén fingom nem volt arról, hogy mire akar kilyukadni. Azért azt, hogy megjött azt elmondtam neki és megmutatta hogy kell betétethasználni.
2016. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 13.szülinapom után 3 nappal.

Hát azon hogy hogy mondjam el nem túl sokat gondolnoztam, anya lent volt az étkezőben újságot olvasott, én meg lementem hozzá és a kezébe nyomtam a véres bugyim (így vissza gondolva elég viccesen oldottam meg :D) Apának pedig anya mondta el..... :D

2016. nov. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!