Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit mondtatok a szüleiteknek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondtatok a szüleiteknek, amikor először akartatok fog. Gátló tablettát iratni? Mármint hogy fejeztétek ki magatokat?

Figyelt kérdés

"Anyu, szeretnék tablettát feliratni, elvinnél a kórházba az orvoshoz?" Vagy milyen szöveget nyomjak be? 17 éves vagyok és már 2 éve élek szexuális életet, de nem vagyok jóba annyira a szüleimmel, mint amennyire tudnék. Félek előhozni ezt az egészet, de úgy érzem jobb lenne!

Segítenétek egy pár mondattal? Ti hogyan fejeztétek ki magatokat? Vagy csak akkorhozzam fel a témát, amikor egyedül vagyok anyuval?

Vagy először csak azt kérdezzem meg, hogy egyáltalán megengedi-e?

"Anyu, megengeded, hogy fogamzásgátlót szedjek?" ez így bugyután hangzik?



Bocsi ha dedósnak tűnök de most télleg nem tudom magam kifejezni. Várom a segítséget!


17/L


2010. júl. 25. 21:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én arra fogtam, hogy azért kell, mert szebb lesz a bőröm, úgy tűnt, mint aki teljesen egyet ért, de tuti, hogy tudta, hogy miről is van szó!!!
2010. júl. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem anyum kérdezett rá hogy szeretnék-e szedni. Mivel allergiás lettem a gumira, igy ez muszáj volt :) Amugy ugy kérdeznék rá hogy " Anya, szeretnék szedni fogamzásgátlót, meg engednéd?" hogyha jó a viszonyotok biztos megtudjátok beszélni...

17 L

2010. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"Asszem holnap elmegyek nődokihoz fog.gátlót felíratni"

Ennyi. Eleve ha a szexhez felnőtt vagy akkor nem értem az orvosnál minek kéne, hogy fogja a kezed. Velem nem jött el, nem láttam értelmét. Amúgy is zavart volna ha ott nézi miközben engem ott széttett lábakkal vizsgálnak.

2010. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Utolsó, részben tényleg igazad van! Most hogy így írtad, én sem szívesen mennék anyuval... de mindenképpen meg kell kérdeznem hogy engedi-e. Csak így bejelenteni nem lenne jó dolog.


Plusz még ráadás, hogy nem mentem el nyári munkára,és nem szívesen kunyerálok ennyi pénzt... félek hogy sokba kerül...

2010. júl. 25. 21:47
 5/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Ha kiszámolod olcsóbb mint a gumi, mert 3 havi adagot kapsz. Egyébként akármennyire is rossz a kapcsolatod a szüleiddel, szerintem anyukád értékelné, hogy védekeztek. Mond meg neki, hogy érzékeny vagy a gumira vagy, hogy nem tartod elég biztonságosnak és ezért valami biztosabb módszert választanál, ennyi. Szerintem megérti majd.

2010. júl. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igen, erről beszélgettem a barátommal. Sokkal olcsóbban kijönnénk ha nem óvszert használnánk.

Bátorítást adtál, meg az előző válaszolók is, és ha nem lesz itthon senki csak én meg anyu,megemlítem neki. Ha meg berezelnék, akkor rásegítek azzal, hogy viszketek az óvszertől, vagy nem tudom.

Még egyszer köszi.

2010. júl. 25. 22:02
 7/14 anonim ***** válasza:

Állj anyukád elé, és mondd meg neki, hogy szeretnél fogamzásgátlót szedni.

Nem kell ezt túlbonyolítani:)

2010. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én bömbölve közöltem anyuval, hogy fogamzásgátlót akarok, mikor kiszakadt a gumi és mennünk kellett a 72órás tablettáért. Megértette. Egyszerűen közöld vele, hogy régóta élsz szexuális életet és így jobb lenne. Amúgy, ha fele-fele arányban fizetitek a barátotokkal, akkor nem olyan vészes összeg. Főleg, ha Lindynette 20-at ír fel, az 3havi max. 3500 felesben.
2010. júl. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
sose beszélgettünk ilyenekről, szóval én csak elé álltam, és kijelentettem, hogy holnap megyek dokihoz, tablettát íratni...erre annyit mondott, hogy oké, de nem tudja fizetni majd, nincs pénze (tényleg nem állunk úgy anyagilag...). ezzel el volt intézve, nekem teljesen a barátom fizeti...
2010. júl. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nekem 5 hetente jött meg kb, mindig késett, tiszta ideg voltam. ezért bejelentettem, h szeretnék felirattatni. mondta anya h ő is már 20 éve szedi..

mondom akkor jó.

persze nem csak ez volt az oka.. :)

2010. júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!