Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi esélye van így a...

Mennyi esélye van így a tehetségesének? Egyéb okok ami miatt késhet?

Figyelt kérdés
Tudom hogy lehetek terhes, annyira rástresszeltem, hogy szeretném kiírni magamból. Okt. 1én jött meg legutoljára 30-31 naposak a ciklusaim. Menzesz után 2 nappal voltunk együtt megszakítással illetve a 27. napon egyébként mindig óvszerrel. 30.a óta tompa fájdalmat érzek az alhasamban jobb oldalon esténként erősebben, illetve aznap rámtört egy kisebb rosszullét, de ez csak egyszer fordult elő. Az alhasam viszont azóta is fáj de másképp és máshol mint menzesz előtt. Hó elején egy pár napig égő érzésem volt vizelésnél illetve néha viszkető érzés de magától elmúlt, valamit most teszteléskor láttam hogy kicsit zavaros a vizeletem. Lehet, hogy valami gyulladás miatt késik? Ma csináltam a tesztet, negatív lett. Ennyi késés még nem ad okot pánikra, de eddig nem volt ilyen, napra pontosan megjött most nagyon aggódom...
2016. nov. 2. 18:53
 1/1 A kérdező kommentje:
Teherbeesésnek* telefonról írtam automatikusan javította
2016. nov. 2. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!