Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten mennyiben befolyásolj...

Canesten mennyiben befolyásolja a tenyésztés eredményét?

Figyelt kérdés
Csütörtök, péntek, szombat este használtam 1-1 Canesten Kombi hüvelytablettát+a krémet, utána már semmit nem használtam. Szerdán csináltak tenyésztést, mennyiben fogja befolyásolni az eredményt a Canesten? Előfordulhat, hogy semmi nem tenyészik ki a Canesten miatt? Visszatérő hüvelygomba miatt csinálták a tenyésztést.

2016. nov. 4. 11:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok, csajok? Nekem most múlt el a mensi és eleg rossz erzesem volt belul vegig..olyan érdekes szúró diszkomfort érzés és kellemetlen szagú folyás. Azon gondolkodom hogy a Vitagyn C-t próbáljam ki vagy tűrjek amig fogad a doki és kérjek tőle megint tenyésztést?
2016. nov. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sziasztok! ma voltam Magán dokinál.Azért írom ezt igy le mert az sztkba szalagon futnak a nők...és mindenkire tojnak nagy ívben.Szóval!Sajnos iszonyat begyulladt a méhszáj.Kaptam Dalacint illetve doxicilint..Remélem hogy ettől javulni fog..mert már nagyon régóta szenvedek.A kezelés utánra pedig hüvely flóra helyreállítására kúpot. Hát Ennyi! Sajnálom csajok,hogy ti is igy vagytok. :(
2016. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett veletek?
2023. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!