Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A barátom megujazott elotte...

Kiss Gabicah kérdése:

A barátom megujazott elotte hozza ért a fütyijéhez lehetek terhes Étvágytalanság szédülés van de az csak lehet hogy az idegtől mert nagyon ideges vagyok de ma van 4 napja hogy késik de nekem nem állt még be rendesen vagy az idegtől is késhet?

Figyelt kérdés

2016. nov. 4. 11:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne foglalkozz velük... Sajnálom, hogy csak most találtam rá a kérdésedre. Nem rég (szeptember körül) felfedeztem egy fantasztikus dolgot, mégpedig a tüneti hőmérőzést. Ez nem naptár módszer, nem statisztika, hanem a saját tested megfigyelésén alapul. Úgy látom, már elég idős vagy hozzá, szerintem kezdd el követni a ciklusodat. A hormonmentes.hu-n vannak erről jó cikkek, Segít, hogy tudd, mi történik veled és miért késik a mensi, ha késik. Persze olvasni kell hozzá és időt szánni rá, de megéri. Nekem a fogamzásgátló abbahagyása után háromszor volt kb. 33 napos a ciklusom, de a mostani 36 napos volt, de már kb 2 hétre előre tudtam, mikor fog megjönnii és tényleg akkor jött meg, amikor vártam. Nem aggódtam, hogy vajon terhes lettem-e, mert követtem a ciklusomat és láttam, hogy most pár nappal később volt az ovuláció (amit a reggeli hőmérsékleti méréseim igazoltak), így tudtam, hogy ez most kicsit hosszabb ciklus lesz. Szóval tényleg működik a módszer, nagyon jó szívvel ajánlom. 27/N
2017. jan. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!