Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez milyen betegség lehet? Nem...

Ez milyen betegség lehet? Nem tudok rendesen nyelni stb. (Többi lent)

Figyelt kérdés
Egy hónapja kezdődött iszonyatos torokfájással. Nem akartam elmenni orvoshoz. Mindig vdak halogattam hogy majd el múlik stb. Csak nem nagyon mult el. Sőt rosszabb lett. Nem tudok rendesen nyelni. Van olyan étel amire innom kell hogy lemenjen. Az egyik orrom is folyton be van dugulva. De az valószinű azért mert túl gyakran használtam és túl sokáig orsprayt. Nem tudom hogy van-e összefüggés a kettő dolog között mármint a torkom és az levegő vételem között de nagyon félek hogy ez mi lehet. Gondoltam már mandula gyulladásra is.Vagy ezek a tünetek talán gége rákra is utalhatnak...??? A napokba viszont már szédülés is jelentkezett (az talán lehet azért mert megjött és azért elég rendesen vérzek). És már egy napja szinte olyan mintha nem lennék magamnál. Mostanába aludni se olyan sokat aludtam mert a meleg miatt nem tudtam. Szerintetek ez mi lehet? Tudom ,hogy el kéne mennem orvoshoz de most hétvége van. Nagyon félrk miatta. Lécci értelmes válaszokat kérek. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.

2016. júl. 16. 13:11
 1/7 A kérdező kommentje:
És étvágyam sincs nagyon,hányinger is szokott gyötörni.
2016. júl. 16. 13:17
 2/7 anonim ***** válasza:
nem biztos,hogy komoly bajod van,de ne húzd tovább.egy hónap alatt egyszer nem jutott eszedbe,hogy orvoshoz menj???? Ne haragudj,de ez nagy felelőtlenségre utal...menj le az ügyeletre.tályogod is lehet.
2016. júl. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. És csak azért nem mentem el mert nem igazán értem rá.

Hétfőn tuti az lesz az első dolgom.

2016. júl. 16. 13:47
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha valaki esetleg tud még valamit az lécci irjon. Köszönöm.
2016. júl. 16. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen tünetekkel még mindig nem mentél orvoshoz? Nem tudom hány éves vagy (szerintem fiatal lehetsz) a gégerák az fiatalkorban nem jellemző, a mandulagyulladás már inkább és a tünetek alapján is lehet az. Azt pedig kezelni kell mindenképpen. Nagyon remélem hogy már voltál orvosnál
2016. júl. 26. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen már voltam. Nem mondott semmit. Aztmondta nem mandulagyulladás neg semmi ilyesmi. Csak továbbküldött. Augusztus 22.re kaptam időpontot...
2016. júl. 26. 08:53
 7/7 anonim ***** válasza:

Mentális betegség,nem szervi szerintem. Stressz okoz ilyet. Nekem ugyan ezek voltak a tünetek mikor ki voltam készülve

A mai napig vizet iszok evés közben, mert nem megy le minden falat.

2016. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!