Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet velem? Buszon egy...

Mi lehet velem? Buszon egy időután ugyérzem, hogy hangyák mászkálnak a kezembe lábamba, hányingerem van, egy ideje étvágytalanság, hasfájás, szédülés, telilett apró pattanásokkal a nyelvem, nemjön meg rendesen a vérzésem

Figyelt kérdés
nőgyogyászatilag nincs semmi problémám) beérek a suliba rámjön még 1szer 2szer a rosszullét.

2013. szept. 12. 17:54
 1/5 gömbicica ***** válasza:

pánikbetegség?

nekem régen volt, nem tudott doki mit kezdeni vele.

adott antidepresszánst,oszt kész. aztán egyszer adott olyat, hogy én azt mondtam, hogy ennyi mellékhatást???? lófax. bocs( van 4-5 bajom, érzésem, és kaphatnék helyette 10-15 más sokkal roszabbat? na ebből nem kértem. dokinő ráirta a papiromra, hogy saját felelősségre nem szedtem be.

Nekm is volt hangyás érzés, volt ájulás féle, volt hasmenés, hasfájás, minden amit el lehet képzelni. buszon??? meg nem tudtam maradni. azt hittem itt a vég.

Szorongás is van a panaszaidhoz?

2013. szept. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is enyhe pánikbetegség lehet, nem bírod a tömeget ezek szerint
2013. szept. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
iggen nagyon tudok szorongani föleg,ha uj minden..
2013. szept. 12. 18:37
 4/5 A kérdező kommentje:
elmulott! :D
2013. nov. 12. 16:47
 5/5 gömbicica ***** válasza:

dejóóóó! :-) Jó egészséget!!!!!

kivánom, hogy sose legyen ilyen rossz érzésed.

és kösssz a visszajelzésért :-)

2013. nov. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!