Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvely gomba ellen kupot...

Huvely gomba ellen kupot hasznaltam, a viszeto erzes megszunt, de tovabbra is van folyasom. Akkor meg mindig nem gyogyultam ki belole?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szűnt meg a kútól, menj orvoshoz. NEkem sem használt a kúp, és kiderült, hgoy bakteriális fertőzésem van, kaptam rá hüvelykrémet.
2010. ápr. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Borzasztó,hogy az ember nem tud nyilvános helyeken wc-re menni mert egyböl egy gombás folyása lesz.Én is használtam a canestent semmi eredmény.viszketés elmult majd visszajött Megkell tanulnunk nem ráülni a wcékre csak otthon de az nehéz föleg ha nagyon kell.és örülsz hogy találsz valahol illemhelyet.Lehet más baktériális fertőzés is mennj el orvoshoz.
2010. ápr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

7 évig küszködtem gomba-baktérium mókuskerékkel. Nem tudom milyen a folyásod de nekem a végén az jött be, hogy amint végeztem a hüvelykúppal másnaptól kb. egy kiskanálnyi natúr joghurtot raktam minden este a hüvelyembe 5-7 napig és kívülről is bekentem a szemérem ajkakat. Ha túl marónak érzed, felesbe hígíthatod pár nap után vízzel. Ugyanezt alkalmaztam ha egy picit is gyanús volt, hogy gombásodni akarok. Lehet, hogy furcsán hangzik ez a natúr joghurt dolog, de hidd el mindenféle csodaszernél jobb, mint pl. Gynoflor és társai.

Lehetséges, hogy nem volt elég a gyógyszer azért maradt folyásod, ha így van rövid időn belül vissza fog térni a viszketés is. Újabb kúrára lesz szükséged megfelelő hosszúságú ideig. Persze ez tönkre teszi a hüvely normális flóráját, pH-ját. Ezért jó kezelés után a natúr joghurt, mert savas és laktobacillusok vannak benne. És az ára sem mellékes. Segít visszaállítani a hüvelyed védekezőképességét.

Ha még bővebb infóra van szükséged mit lehet tenni a gombásodás megelőzésére, mi 7 év tapasztalata a témában (99%-os gyógyult vagyok 3,5 éve) akkor kérdezz! Nagyon szívesen segítek bárkinek, mert ez a betegség pokollá tudja tenni az ember életét.

2010. ápr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ovszer nelkul szeretkezem megfertozhetem a parom?
2010. ápr. 28. 09:27
 5/8 anonim ***** válasza:
igen
2010. ápr. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a párodat is kezelni kell, akkor is, ha nincs tünete, mert a férfiak ált. csak hordozók tünetmentesen. Ekkor jön a jojo hatás. Újra és újra átadjátok egymásnak, ha nem kezelitek ki magatokat.
2010. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ez hülyeség!! a fiuk nem kapják el 80 pasibol 1 érzékeny rá!! annak is max kiütése lesz vagy kicsit bepirosodik a pénisze!! de mivel a pénisz nem egy nedves "lyuk" ezért ha normálisan van tisztitva és mivel szellőzik ezért nem telepszik meg rajta a gomba!!orvostol kérdeztem!! ez TUTI!!!!! és ha véletlen kiütéses lesz akkor meg canestennel be kell kenni és jo lesz az neki is jo!!!
2010. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A férfi nem hordozó. Tőled elkapja és valóban úgy kell csinálni ahogy az előttem szóló leírta. De őrajta magától soha nem fog előjönni csak ha te lefertőzöd újra. A jojo csak akkor igaz, ha a férfi még nincs kikezelve és úgy szeretkeztek újra, akkor tudja vissza adni. Amúgy az orvosoknak és a gyógyszergyáraknak hatalmas üzlet az, hogy mindkét félt kezelgetik holott a férfinek sokszor semmi baja.
2010. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!